Abdullah Gül'den Doğan için taziye mesajı

Abdullah Gül'den Doğan için taziye mesajı.11816
  • Giriş : 05.07.2008 / 23:29:00

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Futbol Federasyonu Hasan Doğan için Türk futbolunda kısa zamanda önemli gelişmelere imza attığını ifade etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Gül, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın vefatı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Doğan'ın vefatını Kazakistan'da bulunduğum sırada ''derin bir üzüntüyle'' öğrendiğini belirten Gül, mesajında şunları kaydetti:
''Türk futboluna büyük hizmetlerde bulunan Hasan Doğan'ın kendisinden çok daha büyük katkılar beklendiği bir dönemde vefatı, Türk sporu için büyük bir kayıp olmuştur.

İdealist, kararlı, yaratıcı, yapıcı ve üstün karakterli kişiliğiyle yakından tanıdığım Hasan Doğan, Türk futbolunda kısa zamanda önemli gelişmelere imza atmıştır. Hasan Doğan, bu yönüyle de unutulmayacak, her zaman sevgi, saygı ve minnetle anılacaktır.

Doğan, Avrupa Futbol Şampiyonası'nda A Milli Futbol Takımımıza heyecanı, inancı ve kararlılığıyla büyük destek vererek, bu önemli başarıya ulaşmamıza büyük katkıda bulunmuştur.

Hasan Doğan'a Allah'tan rahmet diliyor; ailesine, çalışma arkadaşlarına, milletimize ve spor camiamıza başsağlığı dileklerimi iletiyorum.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious