abdullahgul.gen.tr'de köşk kampanyası

abdullahgul.gen.tr'de köşk kampanyası.9904
  • Giriş : 14.08.2007 / 16:47:00
  • Güncelleme : 14.08.2007 / 15:27:43

AKP'nin cumhurbaşkanı adayı Abdullah Gül, resmi internet sitesinde adeta bir "e-kampanya" yürütüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Gül'ün "www.abdullahgul.gen.tr" adresli internet sitesinin ana gündemini cumhurbaşkanlığı seçimi oluşturuyor. Eşi Hayrünnisa Gül, ABD Başkanı George Bush ve eşi Laura Bush başta olmak üzere liderlerle çekilmiş samimi fotoğraflarla süslenen sitede, ana başlık olarak, "Enine boyuna cumhurbaşkanlığı" ifadesi yer alıyor.

Siteye gönderilen ve açılış sayfasına konulan çok sayıda mesajda da Abdullah Gül'ün cumhurbaşkanı olması ve adaylıktan vazgeçmemesi gerektiği, güçlü bir şekilde vurgulanıyor.

Siteden bazı mesajlar şöyle:

Allah rızası için, uzlaşma laflarına kanmayın. Adaylıktan vazgeçmeyin.
22 Temmuz başarısının bir faktörü de sizsiniz. Sakın geri çekilmeyin. Halk olarak arkanızdayız. Cumhurbaşkanlığı sizin hakkınız.

"Sayın cumhurbaşkanım" demek isterim size, çünkü siz o makama bizim gönüllerimizde çoktan oturdunuz ve sırf bu yüzden AKP'ye oy verdik. Eğer, boyun eğer, aday olmazsanız hakkımı helal etmiyorum. Lütfen, bizi boynu bükük bırakmayın. Sizi çok seviyoruz sayın cumhurbaşkanım.

Sakın vazgeçmeyin. Artık, Köşk'e çıkma vaktidir. Allah yar ve yardımcınız olsun. Durmak yok, yola devam.

Bu şarkı burada bitmesin, size yalvarıyorum, Allah için aday olun.
Hemşerin olarak sakın cumhurbaşkanlığından vazgeçme, hakkımı helal etmem.

Sayın Gül, sizi cumhurbaşkanı olarak ve başkomutan olarak Çankaya'da Yüce Allah'ın izniyle başımızda görmek bizi onurlandıracaktır.

KALDIRILMIŞTI

Gül'ün resmi internet sitesinde daha önce, "Sn. Abdullah Gül'ün cumhurbaşkanı adayı olmasını destekliyor musunuz?", "Cumhurbaşkanı adayı olmasını nasıl karşılıyorsunuz?" gibi soruların yer aldığı bir anket yer almış, ancak, verilen yanıtların basına yansımasından hemen sonra anket siteden kaldırılmıştı.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious