Abdüllatif Şener, Yeni Şafak'ın hedef tahtasında!

Abdüllatif Şener, Yeni Şafak'ın hedef tahtasında!.8245
  • Giriş : 09.07.2008 / 05:46:00
  • Güncelleme : 09.07.2008 / 00:01:59

Nereden nereye.. Kimin aklına gelirdi ki Şener hakkında Yeni Şafak'ta böyle bir haberin çıkacağı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Çok değil bir 1 yıl öncesine kadar AK Parti'nin etkin isimlerindendi. Zaman zaman sıkıntılar yaşansa da Erdoğan'ın altındaki saç ayaklarından birini oluşturuyordu. AK Parti'nin kurucu üyesi, 1991 yılında girdiği Meclis'te Erdoğan ile yolları beraber yürülüşlerdi.

Gelinen nokta hem dramatik hem çarpıcı.. Değişen pozisyonlar tersine dönen ilişkileri göstermesi açısından önemli. Doğan medyasının baştacı ettiği Şener, artık Yeni Şafak'ın hedef tahtasında.. 'İstenmeyen adama' öfke seli sadece partide değildi. Bir dönem adına övgülerin dizildiği Yeni Şafak'ta ara rejim heveslisi olarak gösterildi..

Bugün Yeni Şafak'ı okuyanlar gözlerine inanamadı. Şener'in NTV'deki açıklamaları gazetede farklı yankı buldu. 1. sayfanın altında Şener için atılan başlık aynen şöyle: "Şener'i ara rejim hevesi sardı".

Şener yerden yere vuruluyor. Haberi okuyanlar gazetenin adını bilmese yıllar öncesinin Milliyet'ine baktıklarını zannedecek. Hemen altında yer alan cümle daha da ilginç.

"22 Temmuz seçimleri arefesinde kriz sinyali alıp siyasetten çekilen Şener, AK Parti kapatılır umuduyla siyasete soyundu. 'Bilge siyasetçi' pozi takınan Şener'in Demirel'le de görüştüğü belirtildi."

Üstü örtülü partiden istifa et çağrılarına gazete de katıldı. İlgili haberde ise "Başkasıyla flörtten önce aileyi terk et" haberi var. Demirel'e flört etmesi "akıl hocası Demirel" yazılı ara başlıkla eleştiriliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*