Abdüllatif Şener Denizli'de konuştu

Abdüllatif Şener Denizli'de konuştu.8301
  • Giriş : 16.07.2008 / 16:51:00

Abdüllatif Şener, “Yeni Oluşum için 'evet' diyenleri, ülkenin birliği, bu ülke insanının refah düzeyinin artması ve kurumların birbirini kucaklaması için ortaya koyduğumuz çabanın ifadesi olarak görüyorum” dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Denizli Genç İş Adamları Derneğinin davetlisi olarak Denizli'ye gelen Şener, merkez Akhan beldesinde, “Sayın Başbakanım”, “Esnafın Kurtarıcısı” pankartları taşıyan bir grup vatandaş tarafından karşılandı.

Şener, burada yaptığı konuşmada, “Yeni Oluşum” için çıktıkları yolculukta, Denizli'de gösterilen yakın ilgiye sonsuz teşekkür ettiğini söyledi.
Türkiye'deki herkesi kucaklayacaklarını vurgulayan Şener, “Devletin tepesinde kavga istemeyen, dostluğu, kardeşliği, birliği önemseyen yeni bir siyasi oluşum için attığımız her adımda, sizleri yanımızda görmekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Kendisini karşılayan vatandaşları, “barış gönüllüleri” olarak değerlendirdiğini ifade eden Şener, “Bugün Denizli'de Yeni Oluşum için 'evet' diyenleri, ülkenin birliği, beraberliği, bu ülke insanının refah düzeyinin artması ve kurumların birbirini kucaklaması için ortaya koyduğumuz çabanın ifadesi olarak görüyorum” diye konuştu.

Abdüllatif Şener, alandan ayrılmadan önce, gazetecilerin soruları üzerine, gittikleri her yerde coşku içinde karşılandıklarını, heyecanın her geçen gün artacağını bildirdi.

Henüz teşkilatlanma çalışması içinde bulunmadıklarını belirten Şener, “Ama buna rağmen her ilde vatandaşlarımız adeta bir seferberlik havası içindeler. Herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Şener, açıklamasının ardından, kalabalık araç grubunun oluşturduğu konvoy ile Ege Giyim Sanayicileri Park Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenecek, “Ekonomik Gelişmeler ve Yansımaları” konulu konferansa katılmak üzere yola çıktı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*