Abdüllatif Şener'in ilk durağı Konya

Abdüllatif Şener'in ilk durağı Konya.8381
  • Giriş : 11.07.2008 / 17:43:00

Eski Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, AKP’den istifa etmesinden sonra ilk yurtiçi gezisini “Milli Görüş’ün kalesi” olarak bilenen Konya’ya yapıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Siyasi parti kurmak için kolları sıvayan Abdüllatif Şener, Konya Elektrikçiler Odası tarafından düzenlenen “Ekonomik Gelişmeler ve Yansımaları” konulu konferansa katılacak. Bu gezisiyle Konya’nın nabzını da tutacak olan Şener’in, burada yapacağı konuşmayla da kuracağı siyasi partinin genel politikasını açıklaması bekleniyor.
Bu arada Şener’in Konya’da nasıl karşılanacağı da merak konusu oldu. Kapalı salon da konferans verecek olan Şener’in Konya’da göreceği ilgi bundan sonraki yol haritasını belirlemesinde de etkili olacak.

Elektrikçiler Odası Başkanı Adil Yüknü, konferanslı iki ay önce planladıklarını söyledi. Yüknü, Şener’i saat 19.00’da başlayacak konferans öncesi 18.00'de kalabalık bir konvoyla Konya girişinde Kayacık mevkiinde karşılayacaklarını söyledi. Yüklü, “Şener’e Konya’da büyük ilgi var. Çevre ilçelerden de gelenler olacak. Büyük bir konvoyla karşılayacağız. Konya Şener’i bağrına basacak” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*