AB'ye girmekle elimize bir şey geçmez

AB'ye girmekle elimize bir şey geçmez.9349
  • Giriş : 11.03.2007 / 00:00:00

SP Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi İsmail Müftüoğlu, ''AB denilen Hristiyan topluluğuna girmekle elimize bir şey geçmez'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Müftüoğlu, Mersin'in Tarsus ilçesinde partisinin Ziraat Odası Ali Ergezer Toplantı Salonu'nda düzenlediği toplantıda yaptığı konuşmada, Hristiyan dünyasının Türkiye üzerinde geçmişten bu yana emelleri bulunduğunu, bu emellere karşı direnen düşüncenin Milli Görüş olduğunu savundu.

Hristiyan dünyasının geçmişte alamadıkları intikamı şimdi almaya çalıştığını söyleyen Müftüoğlu, ''Tarihe bakın, zulmeden kavimler yerle bir olmuştur. Bir zamanlar bizim ecdadımızın atlarının süngüsünü öpmeye çalışanlar, bugün bize kafa tutuyor. AB denilen Hristiyan topluluğuna girmekle elimize bir şey geçmez'' dedi. Türkiye'nin içinde bulunduğu durumun iç açıcı iddia eden Müftüoğlu, ''2002'de Türkiye'nin iç ve dış borcu 26 milyar dolardı. Bugün ise 482 milyar dolar. Bu Türkiye'nin iflası demektir. Yarın borç ödenemediği için sizden gelip GAP'ı isteyecekler. Yabancılara mülk edindirme yasası niye çıkarıldı sanıyorsunuz'' diye konuştu. Toplantıya SP Mersin İl Başkanı Sezai İncesu, Tarsus İlçe Başkanı Mustafa güney ve partililer katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious