Acaba yine mi kazanamayacağız?

Acaba yine mi kazanamayacağız?.13820
  • Giriş : 09.11.2008 / 22:41:00
  • Güncelleme : 05.09.2016 / 22:59:25

Fenerbahçe'nin 4-1 kazandığı dev derbi, HABERTÜRK'te yayınlanan 'Futbol Pazar' programında masaya yatırıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Okay Karacan ve Mustafa Doğan, yorumlarıyla Fenerbahçe-Galatasaray maçını ve Kadıköy'de iki takımın sergilediği futbolu değerlendirdi.

Habertürk TV Spor Müdürü Okay Karacan, dev derbiyle ilgili olarak, "Bu kadar fiziğe dayalı bir oyunda psikolojinin çok fazla etkili olabileceğine inanamıyorum. İlk yarı Meira ve Ayhan görevlerini yaptılar. Galatasaray ilk 15 dakikada çok iyiydi. Londra'da Arsenal'le berabere kalan Fenerbahçe, Anadolu takımı görünümündeydi ama bugün de topu ileriye yıkan bir görüntüde değildi. Kendi sahasında defansı ön planda tutup hızlı çıkmak istediler ve bu işe yaradı. Arsenal maçında bu maçın provası yapılmış" ifadelerini kullandı.

Mustafa Doğan ise, "Geçmişte olduğu gibi yine Fenerbahçe kazandı. Maçtan önce kimse böyle bir skor beklemiyordu. İlk dakikalarda Galatasaray raki yarı alana oyun yıktı. Galatasaray özgüvenli geldi. Lincoln'ün sayılmayan golü verilse maç daha farklı olabilirdi. Fenerbahçe'nin yaptığı her olumlu aksiyon gol oldu. Fenerbahçe aman aman Futbol oynayarak 4-1 kazanmadı, şansı da yanındaydı. Lincoln'ün öne çıktığı bir maç oldu. 1-1'den sonra Galatasaraylı futbolcularda 'Acaba yine mi burada kazanamayacağız?' sorusu akıllara geldi. Bu 'yine mi' soru işareti olduğu zaman futbolunuz etkilenir. Bu dakikadan sonra sarı-kırmızılı takımın ilk dakikalardaki oyununu göremedik ve kanatları kullanamadılar. İlk yarı daha güzel bir maç izledik. İki takım da kenarları kullanmadı. Deivid'in gelmesi fenerbahçe'nin oyununu pozitif yönde etkiledi. Bence Fenerbahçe'deki sıkıntılar devam ediyor" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*