Acemi hırsızlar kameraya takıldı

Acemi hırsızlar kameraya takıldı.10602
  • Giriş : 06.08.2008 / 15:47:00
  • Güncelleme : 02.09.2016 / 10:27:43

Oto galerinin kasasını açmaya çalıştılar, başaramayınca aynı yoldan kaçtılar.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bolu'da bir otomobil bayiine giren kapri ve düşük bel pantolon giyen iki genç hırsız, kasayı açmayı başaramadı. Bekçinin galerinin içerisinde gezmesi üzerine odada kalan hırsızlar, kapının önüne gelen bir kişinin bekçi ile konuşmasını fırsat bilerek işyerinden kaçtı.

 

Olay, Pazar günü saat 09.30 sıralarında, Kuruçay mevkiinde bulunan bir otomobil bayiinde meydana geldi. Otomobil bayiine açtıkları camdan girerek bir ofise gizlenen 2 hırsız, bekçinin dışarı çıktığı bir anda hızla ikinci katta bulunan ofise yöneldiler. Üzerinde kapri, diğerinin üzerinde ise düşük bel bir kot pantolon bulunan iki hırsız ofisin kapısını açarak içeri girdiler. Hırsızların ofise girmesinin ardından dışarıda bulunan bekçi içeri girerek işyerinin içerisinde gezinmeye başladı. İki hırsız kasayı açmayı başaramazken, bekçinin içeride dolaşması nedeniyle ofiste sıkıştılar. Bu sırada otomobil bayiinin önüne park eden bir araçtan inen kişiyi gören bekçi içeriden çıktı. Otomobilden inen kişi bekçiye gidebileceği otelleri sorarken, fırsattan yararlanan iki hırsız ise hızla geldikleri yerden çıktılar. Kaprili hırsızın içeri girerken üzerinde bulunan tişörtü dışarı çıkarken üzerinden çıkartarak yüzüne sardığı görüldü.

 

Kasayı açmayı başaramayan hırsızlar, ofiste bulunan laptop gibi değerleri eşyaları da çalmadan kaçarken, yaşananlar saniye saniye güvenlik kameralarına takıldı.

Jandarma, güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyerek, otomobil bayiine giren hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.


Vatan

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*