Acer'dan oyuncuların gözlerine şölen

Acer'dan oyuncuların gözlerine şölen.7006
  • Giriş : 04.07.2008 / 22:27:00

Acer'ın oyun bilgisayarı Predator'a yoldaş olması için çıkardığı monitör G24, grafikleri coşturacak bir dünya güzellikle geliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Acer, Mayıs ayında çıkardığı oyun odaklı Aspire Predator'a ve diğer oyunsever bilgisayarlara yoldaş olması için tasarlanan LCD monitör G24'ü resmi olarak açıkladı.

24 inçlik, 1920 x 1280 çözünürlükte çalışan geniş ekran monitörün en belli başlı özelliği, 50000:1 karşıtlık oranını desteklemesi. Acer'ın iddiasına göre, bu monitörler arasında bir ilk. "Adaptive Contrast Management" (ACM) sistemiyle de, bu yeteneğini en süper şekilde kullanıp, çok aydınlık ya da çok karanlık sahnelerde görüş düzgünlüğü sağlıyor.

Tepki süresi 2 milisaniye olan G24'de, DVI ve BluRay konsollara yarenlik etmesine yardımcı olacak HDMI çıkışları var. OD (Overdrive) teknolojisi sayesinde iletimdeki sapmaları engelleyen, "CrystalBrite" özelliğiyle pırıl görüntü sağlayan monitör, az enerji kullanımı ve geri dönüşümlü malzemesiyle çevre dostuymuş da.

Ancak Acer'ın bu kadar büyük şevkle övdüğü ve neredeyse bir aydır fuar fuar gezdirdiği G24'ün, satış tarihi ve fiyatı henüz belli değil.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious