Açık Öğretim öğrencilerine müjde

Açık Öğretim öğrencilerine müjde.14809
  • Giriş : 09.03.2009 / 08:33:00

Erdoğan, Açık Öğretim'de ilköğretim ve lise öğrencilerine de kitapların ücretsiz dağıtılacağını açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Antalya'da düzenlenen mitinginde yaptığı Açık Öğretim'de okuyan ilköğretim ve lise öğrencilerine müjde verdi.

Antalya'ya yeni projelerle geldiklerini belirten Erdoğan, Antalya'ya kruvaziyer limanı, nehir marinaları yapılacağını bildirdi.

Boğaçayı projesi ile Antalya'nın 21. yüzyıl kentine dönüşeceğini vurgulayan Erdoğan, Sarısu projesiyle Antalya'nın nefes alacağını, Düden projesinin ikinci etabının tamamlanacağını, eski çöplüğün golf alanı olacağını ve Antalya'nın dünyanın golf merkezleriyle yarışacağını açıkladı.

Antalya'nın hipodrom, balıkçı barınağı ve hobi bahçeleriyle çehresinin değişeceğine işaret eden Erdoğan, 30 bin kişilik stadyuma kavuşacağını, 10 bin kişilik kongre merkezi ile 10 katlı kavşak daha inşa edileceğini belirtti.

Başbakan Erdoğan, ilköğretim okulu öğrencilerine zengin, fakir ayrımı yapılmadan kitaplarının eğitim-öğretim yılı başında dağıtıldığını da hatırlatarak, "Şimdi yeni bir müjde daha veriyorum sizlere. Açık Öğretim'de, ilköğretim ve lise öğrencilerine de (900 bin öğrenci var şu anda) onların da kitaplarını ücretsiz vereceğiz" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*