Acil serviste aşk skandalı TAKVİM

  • Giriş : 31.05.2006 / 00:00:00

Ünlü göz cerrahı Sinan Göker'in eşi: Beni aldatıyor, işte fotoğrafı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

'Hastaneye kayyum atansın'
İstanbul Cerrahi Hastanesi'nin sahibi Sinan Göker'in eşi Banu Göker, "Kocam eczacı Işıl ile birlikte. Boşanmayalım, ayrı yaşayalım. Hastaneye ve mallara kayyum atayın. Boşanırsak 15 Bin YTL nafaka ile 1 Milyon YTL tazminat isterim" diye mahkemeye gitti.

İlk eşine 528 bin dolar vermiş
İlk eşinden 2003'te 528 bin dolar nafaka verip boşanan ünlü cerrah da karşı dava açtı: "Boşanmak istiyorum. İddialar yalan. Mallarıma kayyum atanamaz. Çünkü evlenmeden önce edindim. Üstelik o beni, Cem M. adındaki gazeteciyle aldatıyor."

'Aldatma yok, dostluk var'
Doktor Göker, fotoğraftaki kadının sevgilisi değil eczacı bir arkadaşı olduğunu iddia etti. Banu Göker ise, "Fotoğraftaki kadın ben değilim" dedi ve gazeteci Cem M.'nin evine gelen bir konuk olduğunu söyledi.

Gözden çıkan aşk
Ünlü göz doktoru Sinan Göker'in eşi, 'Beni aldatıyor' diyerek boşanma davası açtı. Göker de, karısının başkasından hamile kaldığını öne sürdü.

Orta yaş bunalımı
İstanbul Cerrahi Hastanesi'nin sahibi Sinan Göker, 2003'te Banu Göker ile ikinci evliliğini yaptı. Ancak, bir süre sonra çiftin mutluluğuna gölge düştü. Göker'in "orta yaş bunalımı" geçirdiğini iddia eden Banu Hanım, 'ayrı yaşamak için' mahkemeye başvurdu. Göker'in iddiasına göre Sinan Göker, 'Işıl C.' adlı kadınla birlikteydi. Genç kadın, aylık 15 Bin YTL nafaka ve 1 Milyon YTL de tazminat istedi.

'Bana ihanet etti'
Doktor Sinan Göker ise "ayrı yaşama" davasına, boşanma davasıyla karşılık verdi. Eşi hakkında zehir zemberek iddialarda bulunan Göker, "Banu, günübirlik ilişkiler yaşayarak, evliliğimizi zedeledi" dedi. Karısının, Cem M. adlı bir erkekten hamile kaldığını öne süren ünlü doktor, "Hastane büyük borç altında ve ipotekli. Bu nedenle istediği tazminatı ve nafakayı veremem" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious