Acil serviste bıçaklı kavga

Acil serviste bıçaklı kavga.8974
  • Giriş : 24.01.2008 / 15:52:00

Bıçaklama olayı ile ilgili gözaltına alınan 4 zanlı, hastanede, yaralı ve yakınlarının sopalı saldırısına uğradı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Mersin'de, 3 kişinin bıçakla yaralandığı olayla ilgili olarak gözaltına alınan 4 zanlı, sağlık raporu için getirildikleri hastanede, yaralı ve yakınlarının sopalı saldırısına uğradı.

Acil servis koridorunda yaşanan kavgada, tekmeler havada uçuşurken, kolunda serum bulunan yaralılardan biri de yatağından kalkıp zanlıların başına demir serum askısı ile vurdu.

Dün Çilek Mahallesi Bekirde yolunda, telefon hırsızlığı konusunda tartışan bir grup arasında kavga çıktı. Kavgada çeşitli yerlerinden yaralanan 3 kişi Mersin Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Yaralılardan biri yoğun bakım ünitesinde, diğer 2 yaralı ise acil serviste müşahede altına alındı. Bıçaklanma olayına karışan 4 kişi ise gözaltına alındı. Zanlılar da sağlık kontolü için aynı hastaneye getirilince ortalık savaş alanına döndü.

Zanlıları gören hasta yakınları sopalarla zanlılara saldırdı. Bu sırada bir yaralı da eline geçirdiği demir ile kolundaki seruma aldırmadan kavgaya karıştı, Yaralı zanlılardan birinin başında sopayı kırdı. Acil servis koridorunda yaşanan olayda, tekme ve sopalar havada uçuşurken, polis ekipleri de zor anlar yaşadı. Kavgayı aralamakta yetersiz kalan polisler, takviye ekip istedi. Çıkan olaylarda 2 kişi de bıçakla yaralanırken, 6 kişi daha gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious