Acil serviste bıçaklı kavga

Acil serviste bıçaklı kavga.16163
  • Giriş : 19.04.2008 / 08:43:00

Mersin'de, iki grup arasında telefon alıp verme meselesi yüzünden hastane koridorlarına dek taşan bıçaklı kavgada, 6 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Abdullah Biçer-Vakkas Arslan'ın haberi

Olay,dün 20.30 sıralarında, Akbelen Mahallesi Konut Evleri'nde meydana geldi. Telefon alış verişinde ihtilaf nedeniyle iki grup arasında kavga çıktı.

Bıçakların çekildiği kavgada 24 yaşındaki Mahmut Durmuş ile 19 yaşındaki Emrullah Uyku, Mersin Devlet Hastanesi'ne, 20 yaşındaki Yılmaz Çelik, 20 yaşındaki Deniz Kıran ve 23 yaşındaki Ümit Deniz de Toros Devlet Hastanesi'ne yaralı olarak kaldırıldı.

Mersin Devlet Hastanesi'ndeki yaralıların tedavisi sürdüğü sırada hastaneye gelen yaralı yakınları, karşı gruptakilerle karşı karşıya gelince yeniden kavga çıktı. Burada da bıçaklarına sarılan tarafların kavgasına hastane güvenlik görevlileri ile polis müdahale ederken, 26 yaşındaki Ümit Özer adlı genç, koltuk altından bıçakla yaralandı.

Hastanedeki kavga, polisin müdahalesiyle son bulurken yaralılarla birlikte 8 kişi gözaltına alındı. Kavgada, çok sayıda bıçak da ele geçirildi.
Polis, olayla ilgili olarak soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious