Acısız, soğuk ışıkla doğal güzellik

  • Giriş : 30.04.2006 / 00:00:00

Dünyada kullanılan en son teknolojinin ürünü olan Photon Life sistemleri sağlıklı kalıcı ve ciltte herhangi bir tahribata yol açmadan genç ve güzel görünmeyi mümkün kılıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Elektronik simülasyonlardan ve vakum sisteminden farklı olarak tamamen doğal yöntemle "soğuk ışın teknolojisi ile hiç acı hissedilmeden yapılan" Photon Life sistemleri Antalya Özkaymak Falez Otel'de yapılan seminerle doktor, medikal estetikçi, dermatologlara tanıtıldı.

Diğer sistemlerden farklı olarak Photon Life soğuk ışıkla hücrelerin mitotokondrilerindeki ATP'yi arttırarak vücuttaki enerjiyi harekete geçiriyor ve cildin kendi kendini yenilemesini sağlanıyor. Her cildin farklı özelliklere sahip olması nedeniyle tedavi 12-15 seans arasında değişiyor.

Photon Life sistemleri, göz altı torbaları, yara ve akne izleri, dokuların tonifikasyonu, kırışıklıkların giderilmesi, ödemin emilmesi, drenaj, göğüslerin dikleştirilmesi, basen kaslarının sıkılaştırılması, selülit bakımı, ciltteki çatlakların düzeltilmesi gibi uygulamalarda kullanılarak kısa sürede gözle görülür sonuçlar veriyor.

Photon Life adına seminere katılan Michele Crovato, uygulamalı olarak sitemi tanıttı. Bir bayana yüz ve bir bayana da selülit tedavisi yapan Crovato, bu sistemle dokuz dakikada ciltte gözle görülebilir değişikliklerin meydana geldiğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious