Acul Ilıca yarışmacıları sevindirdi

Acul Ilıca yarışmacıları sevindirdi.13577
  • Giriş : 02.09.2008 / 09:22:00

'Var Mısın Yok Musun' yaz tatilinin ardından tekrar ekranlarda! Acul Ilıca, yarışmacıyı sevindirdi. İşte Acun'un sürprizi;

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Show TV ekranlarında yayınlanan 'Var Mısın Yok Musun' yarışmasında geçen sezon yaklaşık 8 milyon YTL'lik ödül dağıtılmıştı, programının yeni sezondaki ilk bölümü dün akşam ekrana geldi.

Programın başında yeni sezon ile ilgili bilgiler veren Acun Ilıcalı, para ağacının değişime uğradığını ve 3 tane 500 bin YTL yerine sadece 1 tane 500 bin YTL koyduklarını belirtti. Yarışmacılara sürprizini de açıklayan Acun Ilıcalı, ayda 1 kez şanslı bir yarışmacının tam 5 tane 500 bin YTL'lik kutuyla yarışmaya başlayacağını ve büyük ödülü kazanma şansının yaklaşık 5'te 1'e ineceğini anlattı. Acun Ilıcalı, geçen sezon veremediği 500 bin YTL'lik ödülleri bu sezon bir kaç kişinin almasını diledi ve değişikliğin de bu nedenle yapıldığına değindi. Acun Ilıcalı, programın ilerleyen bölümlerinde sürprizlerin süreceğini ifade etti.

Yeni sezonun ilk yarışmacısı Niğde'den katılan 1987 doğumlu Ebru Göğceoğlu oldu. Göğceoğlu, daha ilk seçiminde Bahar'ın önündeki kutuyu açtırdı ve 400 bin YTL çıkınca moral bozukluğu yaşadı. İlk teklif öncesinde 300 bin YTL'yi de açtıran Ebru, Hamdi Bey'in ilk teklifi olan 8 bin YTL'ye 'yokum' dedi. Yarışmanın ilerleyen bölümlerinde maviler ile kırmızıları dengeleyen Göğceoğlu, son 6 kutuya 1, 500 ve 750 YTL'lik mavi ile 100 bin, 150 bin ve 500 bin YTL'lik 3 kırmızıyla girdi.

Teklife 2 kutu kala önce 500 bin YTL'lik büyük ödülü açtıran ve büyük moral bozukluğu yaşayan Göğceoğlu, ardındanh 750 YTL'lik kutuyu açtırınca sevinç çığlıkları attı.

1 YTL, 500 YTL mavi kutular ile 100 bin YTL ve 150 bin YTL'lik kırmızı kutuları son dörde bırakan Göğceoğlu, Hamdi Bey'den 36 bin YTL'lik teklif aldı.

Yarışmaya 200 bin YTL kazanmak hedefiyle giren Göğceoğlu, Hamdi Bey'in teklifine 'yokum' dedi.

Tercih ettiği 7 numaralı kutuda 1 YTL'yi bulan Ebru, daha sonra da 6 numaralı kutudaki 500 YTL'yi açtırdı. Son ikide 100 bin ile 150 bin YTL'lik iki kırmızı kutu kaldı. Hamdi Bey, bu tabloda 125 bin YTL'lik teklif yaptı. Ebru Göğceoğlu, bu teklifi kabul ederek 'Var Mısın Yok Musun' yarışma programının yeni sezondaki ilk bölümünden 125 bin YTL'lik ödülle ayrıldı. Ebru Hanım, teklifi kabul etmemiş olsaydı, önünde duran 4 numaralı kutudaki 150 bin YTL'nin sahibi olacaktı.

ANNESİ SÖYLEMİŞ

Ebru Göğceoğlu, annesinin ısrarı ile internetten yarışmaya başvurduğunu belirterek, şöyle konuştu:

"Annem, 'Seni doğum gününde arayacaklar, 200 bin YTL kazanacaksın' diyerek bana ısrar etti. İnternetten başvurdum, gerçekten doğum günümden 1 hafta önce çağırdılar. O zamana kadar 200 bin YTL yoktu, sonra koydunuz. Annem bu yarışmaya katılacağımı ve kazanacağımı söylemişti."

TELEVİZYON GAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*