Acun en büyük hayaline kavuşuyor

Acun en büyük hayaline kavuşuyor.13577
  • Giriş : 28.09.2008 / 11:30:00

“Var mısın Yok musun” isimli yarışma programıyla milyonları her akşam ekran başına toplayan Acun Ilıcalı, en büyük hayaline kavuşuyor..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Acun Ilıcalı, çocukluğundan beri hayalini kurduğu, Türkiye'de sadece iki kişide olan, tüm parçaları elle yapılan bir otomobil sahibi oluyor..

İlk olarak Beykoz Konakları'ndan ailesiyle birlikte oturmak için villa satın alan Ilıcalı, şimdilerde arabasını değiştirdi. 3 yıldır kullandığı otomobilini satan Ilıcalı, Kuruçeşme'de bulunan Royal Motor'dan Aston Martin DB 9 marka otomobil siparişi verdi. Ilıcalı 15 gün sonra gelecek olan gri renkteki arabasını kendisine yapılan çok özel bir indirimle aldığını söyledi.Çocukluk hayalinin gerçek olduğunu belirten ünlü sunucu “14 yıldır yarış motorsikletine biniyorum. Arabalara ve motorsikletlere ilgim var. O yüzden Aston Martin çok sevdiğim bir arabaydı. Hayalim olan bir arabayı alıyorum. Günde 17-18 saat çalışmamın bana en güzel ödülü oldu. Umarım benim gibi herkesin hayali de gerçek olur” dedi. İngiliz yapımı Aston Martin otomobillerde plastik kullanılmıyor ve tüm parçaları elde yapılıyor.

James Bond filmlerinin vazgeçilmezi olan bu otomobilden Türkiye'de sadece ünlü şovmen Cem Yılmaz ve işadamı Mehmet Germiyanlıgil'de buluyor. Dünyaca ünlü aktör Sean Connery de Aston Martin düşkünü ünlülerden.

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*