Acun Ilıcalı neden sinirlendi?

Acun Ilıcalı neden sinirlendi?.11982
  • Giriş : 19.11.2008 / 23:14:00

Cem Ceminay, katıldığı televizyon programında Acun Ilıcalı'yla ilgili ilginç bir anısını anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Yılların radyocusu Cem Ceminay, Habertürk'te Oylum Talu'nun sunduğu 'Burası Haftasonu' programının konuğu oldu. Radyoda farklı formatta ve canlı programlar yapmayı sevdiğini anlatan Cem Ceminay, Acun Ilıcalı ile ilgili bir anısını da anlattı.

Radyo programının izleyicileri arasında yer alan ve çok ilginç bakış açısına sahip bir bayanı daha sonra 'Bonbon' ismiyle yorumlar yapması için programına kattığını belirten Ceminay, bir yayın sırasında yaşananları şöyle aktardı:

"Bombom benim dinleyicimdi. Telefonla katılırdı programlara ve çok ilginç saptamalarda bulunurdu. Bir gün Acun'un göbeğinde birşey buldu. Sevgili Acun, bir dergide kapak fotoğraf yapmış, yarı çıplak. Bonbon'da meraklı, ben hayatımda bu kadar meraklı bir kadın görmedim. Büyüteçle bakmış, 'Acun'un göbeği deforme galiba' dedi. Doğuştan mıdır nedir. Bunu anlattı yayında. Sonra Acun'u bağladık. Acun kızdı, bunların ikisi kapıştı. 'Bunun göbek bağı iyi kesilmemiş' falan... Cem Yılmaz'ın tırnaklarını yediğini falan görüyor, böyle bir kadın."

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*