Acun Ilıcalı: Nefes alacak vaktim yok

Acun Ilıcalı: Nefes alacak vaktim yok.10785
  • Giriş : 03.02.2008 / 00:16:00

Son dönemin popüler ismi haline gelen Acun Ilıcalı'nın iş hayatı yalnızca televizyonla sınırlı değil. Ilıcalı, yoğunluk nedeniyle nefes alamamaktan şikayetçi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Show TV'deki 'Var mısın Yok musun?' yarışmasının başarısından sonra sıkça gündeme gelen Acun Ilıcalı'nın başını kaşıyacak vakti yok.

Kanal 1'deki Yüz Yüze programına konuk olan Ilıcalı, şu sıralar Behzat Uygur ile bir başka yarışma programının yoğunluğunu yaşıyor. Ancak Ilıcalı'nın işleri bununla bitmiyor. Aynı zamanda ağbisi ve 2 ortağıyla birlikte bir hastane açan Ilıcalı, farklı bir alandaki bu yatırımını şöyle anlattı:

"Kulak burun boğaz üzerine hastanemiz var. Sadece ağbimle değil, 4 ortağız. Eren Talu'ya yaptırdım içini de. 4-5 ay çalıştı ve çok güzel bir hastane oldu. Ciddi bir parayla buluşmadım ama o hastane sayesinde oraya vere vere bir yatırım olmuş oldu benim için."

Acun Ilıcalı, aynı zamanda kozmetik bir saç ürününün Türkiye'deki pazarlamasını da yapıyor. Tüm bu işleri dolayısıyla çok yoğun olduğunu söyleyen Ilıcalı, "Hastaneye de ayda 1 kez falan ancak gidebiliyorum. O kadar yoğunum ki nefes alamıyorum. Haftada 11 çekim yapıyorum. Yeni bir programa da başladık 'Söyle Söyleyebilirsen?' diye Behzat Uygur'la. Yaz olunca çalışmayacağım. Şirkette playstation oynayacağız" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious