Acun Ilıcalı'dan yılın çalımı

Acun Ilıcalı'dan yılın çalımı.13469
  • Giriş : 26.06.2009 / 20:23:00

Acun Ilıcalı Show TV'yi bırakıyor mu? Sevilen isim doğup büyüdüğü kanalla ipleri koparma noktasına geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ilıcalı, yıldızını parlatan “Var mısın Yok musun?” adlı yarışma programına noktayı koydu. Milliyet yazarı Ali Eyüpoğlu, Ilıcalı'nın Show TV ile de yolları ayırdığını ve Kanal D ile görüştüğünü iddia etti.

İşte o yazı...

"Aldığım bilgiye göre Acun Ilıcalı'nın bu kararı vermesinde, kanaldan alacaklarını tahsil etmekte ciddi sorunlar yaşıyor olması ve Show TV'den alacağının 6 milyon liraya yükselmesi en büyük etken oldu. Acun Ilıcalı'yı arayıp, konuyu sordum.

“Var mısın Yok musun?” yarışmasını bitirdiğini söyleyen Ilıcalı, “Yeni yayın döneminde yeni ve çok güzel bir programla tekrar ekranda olacağım. Revaçta bir yapımcı olduğum için 'görüşelim' diyen her kanalla görüşüyorum, ama henüz hiçbir kanalla anlaşmadım” dedi.

Acun Ilıcalı, Amerika'da büyük ilgi gören yeni projesi “American's Got Talent”ın Türkiye versiyonu için henüz hiçbir kanalla anlaşmadığını söyledi, ama aldığım bilgilere dayanarak şunu iddia edebilirim. Acun Ilıcalı'nın yeni kanalı yüzde 99 ihtimalle Kanal D olacak. Yanılıp, yanılmadığımı zaman gösterecek."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*