Acun yarışmaya ara veriyor

Acun yarışmaya ara veriyor.19268
  • Giriş : 28.06.2008 / 10:30:00
  • Güncelleme : 28.06.2008 / 10:24:53

Acun Ilıcalı, programa Eylül ayına kadar ara vereceğini açıkladı. Dün geceki yarışmada Oğuzhan Eroğlu, riske girmemenin karşılığını alarak 70 bin YTL kazandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Televizyon Gazetesinin haberinde, Acun Ilıcalı’nın sunduğu Show TV’de yayınlanan ’Var Mısın, Yok Musun’ yarışma programında dün gece yarışmacı koltuğuna İstanbul’dan Oğuzhan Eroğlu oturdu.

Yarışmacılara genelde kırmızı kutular açması nedeniyle Acun’un zaman zaman takıldığı Oğuzhan Bey, yarışma sırasında bir hayli heyecanlıydı.

İlk 3 kutuda mavileri açtıran Oğuzhan Eroğlu’nun yarışmacı arkadaşları ile kurduğu uyum dikkatlerden kaçmadı. Yarışmanın başlarındaki şansını ilerleyen anlarda sürdüremeyerek 500 bin YTL’lik 3 kutuyu da açtıran Oğuzhan Bey’in morali de bir hayli bozuldu.

Ancak yarışmanın ilerleyen bölümlerinde üst üste mavileri açtıran Oğuzhan Eroğlu’nun morali de yerine geldi. Son dörde 300, 40 bin, 50 bin ve 150 bin YTL’lik kutularla giren Oğuzhan Eroğlu, Hamdi Bey’in 30 bin YTL’lik teklifini kabul etmedi.

MEVLÜT’ÜN TELKİNİ 70 BİN YTL KAZANDIRDI

Son dört kutudan önce 50 bin YTL’yi açtıran ve bir hayli strese giren Oğuzhan Bey, 17 ve 15 numaralı kutular arasında kararsızlıkta kaldı. Önce 17 numaralı kutuyu açtırmak isteyen Oğuzhan Eroğlu, Mevlüt’ün telkinleri ile kararını değiştirerek 15 numaralı kutuyu açtırdı ve 300 YTL çıkınca sevincinden bir süre ne yapacağını şaşırdı.

Son turda Hamdi Bey’den 70 bin YTL’lik teklif alan Oğuzhan Bey, riske girmeyerek bunu kabul etti.

DEVAM ETSEYDİ NE KAZANACAKTI?

Şayet Oğuzhan Eroğlu, Hamdi Bey’in 70 bin YTL’lik teklifini kabul etmeseydi, 18 numaralı kutusundan 40 bin YTL çıkacaktı. Oğuzhan Bey, Mevlüt’ün kritik müdahalesi sonucunda yarışmadan iyi bir para ödülü ile ayrılmış oldu.

ALİ ŞAN KONUK OLDU

Şarkıcı Ali Şan, Oğuzhan Bey’in yarıştığı gecenin sürpriz konuğu oldu. Alişan, şarkıları ile stüdyoda ve ekranları başındaki izleyicileri eğlendirirken, Oğuzhan Bey’in de heyecanını yatıştırdı.

VAR MISIN, YOK MUSUN ARA VERİYOR

Acun Ilıcalı, yarışmanın son 3 bölümüne girildiğini söyledi. Var Mısın, Yok Musun yarışması Eylül ayına kadar ekranlara veda edecek. Yaz aylarında ise yeni yarışmacıların belirlenmesi için elemeler yapılacak. Detaylı bilgi www.acunmedya.com sitesinden öğrenilebilir.

H2

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious