Acun'dan bomba itiraf

Acun'dan bomba itiraf.10785
  • Giriş : 30.05.2008 / 15:35:00
  • Güncelleme : 30.05.2008 / 15:29:55

Gülben Ergen'in programına katılan Acun Ilıcalı, muhabirlik dönemine dair itirafı ile dinleyenleri şaşkına çevirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

ATV'de yayınlanmaya başlayan "Gülben Ergenle Sürpriz" programının konuğu Acun Ilıcalı'ydı. Programda muhabirlik dönemlerine dair anılarını anlatan Acun, bir yolcu uçağına bomba ihbarı yaptığını itiraf etti.

Acun Ilıcalı'nın yaptığı bu itiraf şaşkınlık yaratırken, olayın ayrıntısı da ilginçti. Ilıcalı, o dönemin ünlü bir futbolcusunun düğününü görüntülemek için Afrika'ya gidiyor.

Düğünü çeşitli hileler ile görüntüledikten sonra dönüş yolunda rakip kanala atlatma yapmak için hiç de hoş karşılanmayacak bir yönteme başvuruyor.

Rakip kanalın muhabir ve kameramanının bindiği uçağa bomba ihbarı yapıyor ve uçak zorunlu iniş yapıyor. Acun Ilıcalı'da rakip kanaldan önce o düğün görüntülerini yayınlayarak büyük bir iş(!) yapıyor.

BEYAZ VAR MI YOK MU?

Gülben Ergen'in konuklarından bir diğeri de Beyazıt Öztürk olunca, Acun Ilıcalı fırsatı kaçırmadı. Beyaz'ın onca davetlerine rağmen Var mısın Yok musun programına katılmadığını söyledi.

"Şayet zaman bulursam niye olmasın. Sanki ben istemiyor muyum?" diyen Beyaz, Acun Ilıcalı’nın ısrarına rağmen belirli bir tarih vermekten kaçındı.

Acun Ilıcalı ise "Fatih Hocamız gelip, koskoca milli takımı oraya çıkardıktan sonra Beyaz da gelir herhalde" diyerek tribüne oynamayı ihmal etmedi ve izleyiciden destek alkışını aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious