'Adak'dizisi de kurban edildi

  • Giriş : 13.11.2006 / 00:00:00

2005 Türkiye Güzeli Hande Subaşı’nın Emrah ile başrolünü paylaştığı ‘Adak’ dizisi de yayından kaldırılan diziler arasına girdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yapımcılığını Gold Film Faruk Turgut'un , yönetmenliğini Adnan Güler'in, senaristliğini Gamze Özer'in üstlendiği, başrollerini şarkıcı Emrah ve Hande Subaşı'nın paylaştığı Adak dizisinin 10'ncu bölüm sonunda bitirilmesine karar verildi. Yayın kanalı olan Show Tv ile yapımcı firma Gold Film arasında yaşanan ekonomik problemler ve yayın gününün 3 defa değişmesiyle ortaya çıkan kriz nedeni ile dizinin yapımına, yapımcı Faruk Turgut tarafından son verildi. Dizinin başrol oyuncularından Hande Subaşı dizisini kurban eden kanalı hakkında çok sert konuşurken, evinde artık o kanalı izlemediğini söyledi. n Diziniz neden yayından kaldırıldı? Kimse bizi yayından kaldırmadı bizim yapımcı firmamız bitirdi. Çünkü maalesef kanalımız bizi tüketmek için elinden geleni yaptı. Yayınlandığı her gün çok izlenmesine, saatlerinin ve günlerinin değişmesine rağmen kanalın ödemelerimizi yapmaması, yapımcımız Faruk beyi çok zor durumda bıraktı. n Şimdi ne yapıyorsunuz? Bir kere o kanalı artık izlemiyorum. Ayrıca bana getirdikleri diğer projeleri de reddettim. Kaliteli, başarılı bir işi bile batırmayı becerebilen bir kurumla bir daha asla çalışmayı düşünmüyorum.

BÖYLE BİTMESİNİ HAZMEDEMİYORUM

Sizin çok üzüldüğünüz anlaşılıyor? Çok severek çalıştığım, her anını hazmettiğim, emek harcadığımız bir şeyin böyle bitmesi bana gerçekten çok dokundu. Böyle güzel bir şeyin bitmesini hazmedemiyorum. n Başrol arkadaşınız Emrah ne diyor bu konuda? O da çok üzüldü ve benden daha çok sinirlendi. Bu olaya yılların birikimi olarak profesyonelce yaklaşmasına rağmen etkilenmemesi mümkün olamadı. n Her şeye rağmen bu diziyle birlikte kendinize neler kattınız? Ben bu konuda kendimi çok şanslı hissediyorum. ‘Kuş Dili’ dizisiyle başladığım oyunculuk kariyerime bu dizi ile daha çok şeyler kattım. Dışarıdan aldığım eleştirilerde beni çok doğal ve kendimi rolüne veren biri olarak gördüklerini söylüyorlar. Ben de bu diziyle kendimdeki değişimi hissettim. Herkesten çok şey öğrendim.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious