Adana'da okulda dehşet!

Adana'da okulda dehşet!.9029
  • Giriş : 28.02.2017 / 10:13:00

Adana'da bir okulda kantinci, 4 öğrenciyi bıçakla yaraladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Korkunç olay Adana'da yaşandı. Bir lisenin kantinind çalışan kantin işletmecisinin yeğeni, okul dışından yemek sipariş eden 4 öğrenciyi bıçakladı. Yaralanan A.A, A.Ö'nin durumu ciddiyetini korurken B.B ve M.A taburcu edildi.

Edinilen bilgiye göre olay, Yüreğir ilçesine bağlı Atakent Mahallesi'nde meydana geldi. İlçedeki Anadolu Lisesi'nde okuyan A.A. (17), M.A. (18), A.Ö. (17) ve B.B. (18) dün öğle saatlerinde acıkınca dışarıdan yemek istedi. Öğrencilere dışardan yemek geldiğini gören kantinci Necati O.'nun yanında çalışan yeğeni O.O. (17), "Burada kantin var. Neden dışarıdan yemek yiyorsunuz?" diye öğrencilere kızdı.

Bunun üzerine öğrenciler ile kantinci çırağı arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine kantinci çırağı O.O. büfeden aldığı bıçakla öğrencilere saldırdı. Bıçaklı saldırıda öğrencilerden A.A. ile A.Ö. B.B. ile M.A. yaralandı. Hastaneye kaldırılan 4 liseliden A.A ve A.Ö'nun durumları ciddiyetini korurken ayakta tedavi gören B.B ve M.A. taburcu edildi.

Bıçaklama olayına karışan O.O. olaydan sonra gözaltına alındı. Yaşı küçük olan zanlı, çocuk şube müdürlüğüne götürüldü. Yaralılardan B.B. ile M.A. tedavilerinin ardından taburcu edilerek ifadeleri alındı. Polisin olayla ilgili soruşturması devam ederken çocuk zanlı adliyeye sevk edildi. 

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*