Adana'da cesetler balkondan çıkartılıyor

Adana'da cesetler balkondan çıkartılıyor.31055
  • Giriş : 02.06.2009 / 13:18:00

Apartman dairesindeki 8 ceset, balkondaki demir parmaklıklar kesilerek çıkarılıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Adana İl Sağlık Müdürü Aytekin Kemik, öldürülen 8 kişi arasında bulunan ebe-hemşire Nalan Yüksel'in 22 yıllık memur olduğunu, 1997 yılından bu yana Adana'da görev yaptığını söyledi.

Kemik, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Küçük Dikili Ana Sağlık Merkezi'nde ebe hemşire olarak çalışan ve öldürülen 8 kişi arasında bulunan Nalan Yüksel'in (40), 22 yıllık memur olduğunu bildirdi.

Nalan Yüksel'in göreve 1987 yılında Elazığ'da başladığını, 1995 yılında Kars'a tayin olduğunu belirten Kemik, Yüksel'in 1997 yılından bu yana Adana'da görev yaptığını ifade etti.

Kemik, olayın çok üzücü olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

''Bu çağda böylesine bir durumun yaşanması çok acı. Olayın zanlısı olarak gözaltına alınan kardeşin astsubaylıktan atıldığı yönünden duyumlar aldık. Ayrıca, ruh sağlığı da iyi değilmiş.''

-CESETLER BALKONDAKİ DEMİR PARMAKLIKLAR KESİLEREK
ÇIKARTILIYOR-


Bu arada, apartman dairesindeki 8 ceset, balkondaki demir parmaklıklar kesilerek çıkarılıyor.

Olay yerinde incelemelerini tamamlayan itfaiye yetkilileri, olayın gerçekleştiği evin balkonundaki demir parmaklıkları keserek, cesetleri, ceset torbaları içinde yüksek merdivenli itfaiye aracıyla indirmeye başladı.

Apartman çevresinde, olayı duyan mahalle sakinlerinin yoğunluk oluşturduğu görülüyor.

Öte yandan, cesetlerin indirilişi sırasında basın mensupları ile çevik kuvvet ekipleri arasında arbede yaşandı. Arbedede Star gazetesi muhabiri Halil Bilek'in elinde ve yüzünde çizikler oluştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*