Adana'da elektrik kesintisi

  • Giriş : 27.11.2006 / 00:00:00

Adana'da 30 Kasım ile 1 ve 2 Aralık tarihlerinde bazı mahalle, köy ve beldelerde elektrik kesintisi yapılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. Adana İl Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Yüreğir ilçesinde yeni trafo tesis çalışması sebebiyle 30 Kasım'da saat 07.30 ile 13.00 arasında Sinanpaşa Mahallesi, Kışla Caddesi, Mithat Özsan Bulvarı, Fatih Terim Tesisleri, Yüreğir belediyesi'ne elektrik verilemeyecek.

Çınarlı grup sahasında, yol içinde kalan elektrik direklerinde yapılacak aktarma çalışmaları nedeniyle Cuma günü 08.00 ile 14.00 saatleri arasında ASKİ Hekimköy su pompaları ile orman idaresi tesislerine, 14.00 ile 16.00 saatleri arasında da Çınarlı, Çarkıpare, Boynuyoğun, Akkuyu köyler ile TOKİ şantiyesine elektrik verilemeyecek.

Kesintiden 2 Aralık Cumartesi günü saat 08.00 ile 16.00 arasında, "Çarkıpare, Akkuyu, Boynuyoğun, TOKİ inşaat şantiyeleri, Çınarlı, Hocalı, Kargakekeç, Çirişgediği, Dutluca, Turunçlu, Karlı, Cerenli, Menekşe, Bayramhacılı, Çiçekli, Karaömerli, Çaylı, Kılbaş, Ayvalı, Aflak, Karayusuflu, Maltepe, Boztepe ve İmamoğlu ilçelesine bağlı Faydalı, Yağızlar, Sayca, Çörten, Otluk köyleri, ASKİ'ye ait Çatalan, Hekimköy su pompaları ile asfalt şantiyesi, profesörler sitesi, Buruk beldesine ait su pompası ve özel trafolu aboneler" olumsuz etkilenecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious