Adana'da pompalı tüfek dehşeti

  • Giriş : 25.02.2007 / 00:00:00

Adana'da kimliği belirsiz kişi yada kişilerin pompalı tüfekle etrafa ateş açması sonucu 1 kişi öldü, 3'ü çocuk 4 kişiyi de yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Anadolu Mahallesi 880 sokakta meydana gelen olayda, otomobilden inen kimliği belirsiz kişi yada kişilerin pompalı tüfekle etrafa ateş etmesi sonucu Hüseyin Tuğluk (70) ile imam nikahlı eşi Ayşe Eren (67), yolda Futbol oynayan Hasan Körbeko(13), Mehmet Efe(11) ve Bünyamin Toy(11) yaralandı.

Göğsüne ve bacağına aldığı saçmalarla ağır yaralanan Hüseyin Tuğluk, kaldırıldığı Adana Numune Hastanesi'nde yaşamını yitirdi. Bacağından yaralanan Ayşe Eren, Bünyamin Toy, Hasan Körbeko ve Mehmet Efe ise Adana Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Yaralı çocuklardan Hasan Körbeko; "Sokakta arkadaşlarımla birlikte Futbol oynuyordum. Birden silah sesleri duyduk, ne olduğunu anlamadık. Hemen eve kaçtım. Bir süre sonra ayağımın kanadığını fark ettim. Hastaneye geldiğimde silahla vurulduğumu anladım." dedi.

Yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken polis, bir çuvala koydukları pompalı tüfekle kaçan kişileri yakalamak için çalışma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious