Adana'da silahlar konuştu!

  • Giriş : 23.09.2006 / 00:00:00

Adana'da, dar bir sokakta birbirini sıkıştıran otomobil sürücülerinden birinin "otomobile patinaj yaptırma" nedeniyle çıkan silahlı kavgada 3 kişi yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Alınan bilgiye göre, olay Sarıçam Mahallesi 26 No'lu Sokak'ta meydana geldi. Dar sokakta yan yana gelen otomobil sürücülerinden Mehmet Aslan, patinaj çekerek hızla ayrıldı. Patinaj çekmesine sinirlenen Cemal Tortu, Mehmet Aslan'ın önüne keserek tartışmaya başladı. Diğer aile yakınlarının karışmasıyla tartışma silahlı kavgaya dönüştü.

Karşılıklı kurşunlaşma da Mahmut Biterge, Yaşar Aslan ve Cemal Tortu çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralılar ambulansla önce Adana Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Göğsüne isabet eden kurşunla ağır yaralanan Cemal Tortu ameliyata alınırken, belinden yaralanan Mahmut Biterge Adana Numune Hastanesi'ne, omuzundan ve karnından yaralanan Yaşar Aslan ise Çukurova Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

Ağır yaralı olarak Numune Hastanesi'ne sevk edilerek hemen ameliyata alınan Biterge'nin durumunun ciddiyetini koruduğu, diğer yaralıların ise sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious