Adana'da şüpheli ölüm

Adana'da şüpheli ölüm.10988
  • Giriş : 28.02.2007 / 00:00:00

Adana'nın Kozan ilçesinde av tüfeği ile intihar ettiği ileri sürülen ve getirildiği hastanede ölen şahsı hastaneye getiren arkadaşları göz altına aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Adana'da oturduğu belirtilen Mehmet Bozkurt (27) akşam saatlerinde Kozan'a bağlı Çamdere Köyü Çobancık Mahallesindeki arkadaşları E.C. ve H.C. tarafından ağır yaralı olarak Kozan Devlet Hastanesine getirildi.

Arkadaşları, ziyaretlerine gelen Mehmet Bozkurt'un av tüfeğiyle kendini vurduğunu söyledi.

Hastanede kurtarılamayarak ölen Mehmet Bozkurt'un Babası Hakkı Bozkurt, oğlunun öğle saatlerinde kendisini telefonla arayarak ''hayatının tehlikede olduğunu bildirdiğini'' iddia etti.

Bozkurt, telefon üzerine Horzum Köyü Jandarma Karakol Komutanlığını arayarak durumu anlattığını ancak oğlunun vurulduğu haberini aldığını anlattı.

İddia üzerine, Bozkurt'u hastaneye getiren arkadaşları E.C. ve H.C. jandarma tarafından göz altına alındı.

Mehmet Bozkurt'un cesedi Adana Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

-KIZININ KAÇTIĞINI İDDİA EDEREK TERASA ÇIKTI-

Bu arada Şahinaz Ö. (54), yetiştirme yurdunda kalan kızı Ş.Ö'nün (17) 3 gün önce yurttan bir erkek arkadaşıyla kaçtığını ileri sürerek, Adana'nın Kocavezir Mahellesi 16. Sokaktaki 5 katlı bir binanın terasına çıktı.

Olay yerine gelen polis ve Büşükşehir Belediyesi Cankur ekipleri tarafından uzun uğraşlarla ikna edilerek bulunduğu yerden indirilen Şahinaz Ö, Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious