Adanalı orada olsaydı tepki gösterecekti

Adanalı orada olsaydı tepki gösterecekti.10795
  • Giriş : 20.12.2008 / 11:03:00

Oktay Kaynarca, bir süre önce Avcılar'da polis kılığındaki kişilerin bir kadını kaçırarak tecavüz etmesi olayıyla ilgili “Orada olsam ve vurulacağımı bilsem bile tepki gösterirdim” dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Adanalı' dizisinde başkomiseri oynayan Oktay Kaynarca konuk olduğu Kanaltürk'teki Medyatik programına çarpıcı açıklamalar yaptı.

TİTRİ ÖNEMLİ DEĞİL

Oktay Kaynarca geçtiğimiz günlerde Avcılar'da bir müzikholde polis yelekleri giyerek mekanı basan ve 25 yaşındaki genç kızı saçlarından tutup sürükleyerek kaçıran sonra da tecavüz eden 5 zanlı ile ilgili olayın hatırlatılması üzerine sert konuştu.

Ünlü oyuncu, "Orada ben olsam, içeriye o şekilde kim girse, mülki amir olarak, tanıdığımız bildiğimiz, en yüksekte kim varsa, içeriye o şekilde girse, bir kadına, sosyal konumu, titri neyse hiç önemli değil, o şekilde davranma biçimini bana hiçbir şey affettiremezdi. Vurulacağımı bilsem tepki gösterirdim" dedi.

BENZER SAHNE ÇEKİLECEK

Oktay Kaynarca, 'Adanalı' dizisinde, kendilerine polis süsü veren şehir eşkıyalarıyla ilgili benzer bir olayın konu edildiği bir bölüm çektiklerini ve önümüzdeki haftalarda yayınlanacağını da söyledi.

BUGÜN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*