Aday olamadı ama tam destek verdi

Aday olamadı ama tam destek verdi.14732
  • Giriş : 20.01.2009 / 03:25:00
  • Güncelleme : 19.01.2009 / 23:51:48

AK Parti tarafından aday gösterilmeyen Malatya Belediye Başkanı Akın partiye tepki koyan başkanlar yerine yeni aday için tüm kapıları açtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

AK Parti Malatya Belediye Başkan adayı Ahmet Çakır, parti tarafından aday gösterilmeyen Belediye Başkanı Cemal Akın'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Akın "Bugüne kadar elde etmiş olduğumuz bilgi birikimimizle inşallah yeni başkanımızın yanında olacağız". dedi.

AK Parti Malatya Belediye Başkan adayı Ahmet Çakır ile İl Başkanı Mustafa Şahin; parti tarafından tekrar aday gösterilmeyen Belediye Başkanı Celal Akın'ı makamında ziyaret etti.

Akın'ın 5 yıllık görev süresinde Malatya'ya çok güzel hizmetlerinin olduğunu belirterek Çakır, "Bu süreçte ve bundan sonraki süreçte, halkımız bize destek verir, Allah da bize nasip ederse sizin desteğinizden, birikimlerinizden her zaman istifade etmek isteriz." şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Akın, "Biz bütün tecrübelerimizle başkanımızın yanında olacağız. Seçimlerden evvel de biz bunu ifade ettik. Tecrübe çok kutsaldır, mukaddestir. Fakat belediyecilik apayrı bir anlayış ve bilgi birikimini gerektirmektedir. Biz bugüne kadar elde etmiş olduğumuz bilgi birikimimizle inşallah başkanımızın yanında olacağız. Onunla birlikte Malatya halkına hizmet edeceğiz. Bu bize vicdani bir mesuliyettir." diye konuştu.

Belediye Başkanı Akın'ın görev süresi içerisinde güzel hizmetler yaptığını belirten İl Başkanı Şahin, "Asil bir duruşunuz vardı. Takdir ettiğimiz birçok yönleriniz oldu. Her yerde aynı şeyi söyledik.. İnşallah bundan sonraki süreçte de elbirliğiyle teşkilatımızla bir bütün olarak, beraber bu işin yolcusu olacağınızdan şüphemiz yok. İnşallah bundan sonra engin tecrübelerinizden hem başkan adayımız hem de bizler istifade edeceğiz." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*