Adaylar seçmenlere tanıtım çabasına girdi

Adaylar seçmenlere tanıtım çabasına girdi.7175
  • Giriş : 23.02.2009 / 18:44:00

Seçmene projelerini anlatmak isteyen ve kendini tanıtmak için yoğun çaba sarf eden adayların mecrasını buldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yerel seçimlere hazırlanan adaylar son zamanlarda medya aracılığıyla kendisini seçmene tanıtma hazırlığı içerisine girdi.

Seçmene projelerini anlatmak isteyen ve kendini tanıtmak için yoğun çaba sarf eden adayların kendisini kolay tanıtabileceği bir mecra da www.secmenburada.com internet portalından geldi.

29 Mart Yerel Seçimleri öncesi kurulan www.secmenburada.com, adayları seçmenlerle buluşturacak ve online anketlerle seçimin nabzını tutuyor.

Partilerin adaylarının seçim öncesi süreçte oy oranlarını öğrenerek propaganda yoğunluğunu belirlemede kullandıkları anketlerini buradan yaptırabilecekler.

Seçmenin nabzını tutmayı amaçlayan www.secmenburada.com vatandaşı ve adayı sanal platformda bir araya getirerek adayların daha hızlı ve etkin tanıtımını yapmasına katkıda bulunuyor.

ADAYA SUNULAN AVANTAJLAR

Özgeçmişini, fotoğraflarını, videolarını ve projelerini tek ekranda ve milyonlarca kullanıcının bulunduğu bir sitede diğer adaylarla aynı anda kendini gösterebilecekler.

Seçmenin an ve an tüm yorumları görebilecekler.

Her gün il ve ilçesiyle ilgili anket sonuçlarını görebilecekler.

Seçmenin hangi adaya daha çok oy verdiğini görerek o adayın vaatlerine karşı nasıl bir açıklama yapabileceğini değerlendirme imkanı bulacak.

Ayrıca siteden sms yoluyla anketler yapılarak sonucu medya aracılığıyla kamuoyuna sunulacak.
29 Mart seçim tarihine kadar 10 milyon seçmene ulaşacak olan site, şimdiden seçmenin ve adayların ilgi odağı haline geldi bile.

Adaylar kendini nasıl ve hangi ücrete tanıtabilecek?

Adaylara site 2 farklı tanıtım imkanı sunuyor.

1-Aday isterse sadece kendi seçim bölgesinde resimli ve aday bilgilerini girerek kendini tanıtabilecek ve bunun için 200 TL ücret ödeyerek sitede üyelik işlemini yapıp hemen resmini yükleyebilecek.

2-İsteyen adaylar ise Özgeçmiş, fotoğraflarım ve videolarım bölümünden yararlanarak tanıtımlarını daha kapsamlı yapabilecek. 1.000 TL ödeyen adaylar sitenin bu imkanlarından faydalanabilecek.

Adayların tüm bu hizmetlerden faydalanabilmesi için öncelikli olarak siteye üye olması gerekmektedir.

BAŞKAN ADAYLARI NASIL ÜYE OLACAK?

● İlini ilçesini ve partisini seçiyor ve kayıt oluyor.
● Verdiği e-posta adresine gelen aktivasyon postasındaki linki tıklıyor ve aktif kaydı meydana geliyor.
● Özgeçmiş, fotoğraf video ve projeler gibi verileri girebilmesi için ekranına gelen banka hesap numaralarına belediyesinin kodunu (bunu ekranda veriyoruz), ücretini havale ve EFT yaptığında hizmet almaya başlıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*