ADD, Kadıköy'de miting düzenliyor

ADD, Kadıköy'de miting düzenliyor.11812
  • Giriş : 19.07.2008 / 12:22:00

Atatürkçü Düşünce Derneği, Kadıköy'de Atatürk ve demokrasi mitingi" düzenliyor. Mitinge yaklaşık 2 bin kişi katılıyor. Mitinge katılanlar Atatürk posterleri ve Türk bayrakları taşıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bazı kişilerin elinde ise Ergenekon Soruşturması kapsamında tutuklanan ADD Genel Başkanı emekli Ogeneral Şener Eruygur'un posterleri bulunuyor.

Saat 11.00'da başlayan miting ADD'nin yanı sıra çok sayıda demokratik kitle örgütü, sendika, meslek odası ile aralarında İşçi Partisi, CHP, DSP'nin bulunduğu siyasi parti destek veriyor.

YOLLAR KAPALI

İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, miting nedeniyle, saat 09.00"dan itibaren gerektiğinde toplantı sona erinceye kadar, Tıbbiye Caddesinden gelen trafik akışı, Rıhtım Caddesi, Boğa Meydanından Rıhtım Caddesine kadar tüm yol, Söğütlüçeşme Caddesinden Rıhtım"a inen ara sokaklar, Orgeneral Şahap Gürler, Taşköprü, Kışla ve Albay F. Sözdener caddelerinin trafiğe kapatıldı.

Tıbbiye Caddesinden gelen trafik akışının, Burhan Felek Caddesinden E-5
yönüne ve Behiçbey Sokaktan İbrahimağa Işıklar istikametine kaydırılıyor. Söğütlüçeşme Caddesinden gelen trafik akışının, Altıyol"dan Rıhtım"a iniş engellenerek Kuşdili Caddesi Salı Pazarı istikametine, Moda"dan gelen trafik akışının ise Mühürdar Kavşak"tan geri yönlendiriliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*