ADD'de Şener Eruygur alarmı

ADD'de Şener Eruygur alarmı.11605
  • Giriş : 23.07.2008 / 09:28:00

ADD, Şener Eruygur'a ait fotoğraf, video kaydı, belgeleri toplamaya başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ali Eyvaz'ın haberi

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Başkanı Org. Şener Eruygur'un emekli Yüzbaşı Muzaffer Tekin'le birlikte olduğu fotoğrafların medyada yer alması üzerine ADD, Eruygur'a ait fotoğraf, video kaydı, belge ve buna benzer materyalleri toplamaya başladı.

Atatarkçü Düşünce Derneği şubelerden Eruygur'un çeşitli etkinliklerde bulunduğu toplu resimler, yazılı bilgiler, sesli ve görüntülü konuşmalar ve buna benzer bütün malzemelerin en kısa sürede kendilerini göndermelerini istedi. Şubeler muhtemel polis baskınına karşı da uyarıldı. Şubelere 21 Temmuz 2008'de gönderilen yazıda şu ifadeler kullanıldı: "Genel Başkanımız Şener Eruygur'un katıldığı ve konuşma yaptığı şube etkinlikleri, görsel ve yazılı kayıtlarının en kısa sürede Kadıköy şubemize gönderilmesini rica ederiz."

ALBÜM KORKUTTU

ADD'nin Ergenekon kapsamında tutuklanan bazı kişilerin birlikte oldukları fotoğrafların ortaya çıkması üzerine tedbir alma ihtiyacı duyduğu belirtiliyor. Fotoğraflarda soruşturmada adı geçenlerin değişik tarih ve mekanlarda yaptıkları toplantılar belgelenirken özellikle bazı isimlerin her fotoğraf karesinde olması dikkat çekmişti. Yayınlanan bir fotoğrafta ise Eruygur ile Danıştay saldırısında adı geçen emekli Yüzbaşı Muzaffer Tekin'in de aynı karede oldukları görülüyordu.

YENİ ŞAFAK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*