Adına şarkı yazılan futbolcu

Adına şarkı yazılan futbolcu.55032
  • Giriş : 17.04.2008 / 13:22:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 16:43:41

Liverpool formasıyla attığı 28 gol sonrası taraftarlar artık onun adına şarkılar besteliyor...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hayallerini süsleyen Liverpool formasını giyer giymez hiç yabancılık çekmeden güzel futbolunu ve gollerini ardarda dizen El Nino kısa sürede Liverpool taraftarlarının gönlünde taht kurmayı başardı...

Fernando Torres, tam adı Fernando Jose Torres Sanz ...Futbolla ilk kez, ağabeyinin Futbol topuna evde yaptigi vuruşlarla 2 yaşında tanıştı. 4 yaşına geldiğinde gerçek anlamda futbolla ilgilenmeye basladi. Babası ile Galica kentine bağlı küçük bir kasaba olan Gastrar'da Futbol oynamak o zamanlar en keyif aldığı şeydi. 5 yaşında ilk takımı olan Parque 84 ile idmanlara başlayarak gelecekte nasıl bir futbolcu olacağını göstermeye başlamıştı.


Atletico Madrid'den 2007 yılına kadar ayrılamamış ve 2007 yılında,Luis García + 27 milyon pound karşılığında Liverpool'a transferi gerçekleşmiştir. İngiltere Premier Ligi'nde gelecek sezon şampiyonluk için güçlü bir kadro kurmak isteyen FC Liverpool, Atletico Madrid'in genç golcüsü Fernando Torres'i renklerine bağlayarak tarihinin en pahalı transferini yaptı.Atletico Madrid'te oynarken bir maç sırasında kaptanlık pazu bantının altında You'll Never Walk Alone yazması dikkatlerden kaçmamıştı. El Nino lakabıyla anılan ve 11 yaşında Atletico Madrid'in altyapısına giren İspanya Milli Takımı'nın golcüsü, Polenezya'daki tatilini kısa keserek Liverpool ile 133 bin dolar haftalık ücret karşılığında anlaşmaya varmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious