Adıyaman'da sokaklar trafiğe kapatılacak

Adıyaman'da sokaklar trafiğe kapatılacak.19382
  • Giriş : 23.06.2007 / 12:24:00

Erdoğan'ın Adıyaman'ı ziyareti ile ilgili vatandaşların sorun yaşamamaları için Emniyet Müdürlüğü bazı trafik tedbirleri aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın Adıyaman'ı ziyareti ile ilgili vatandaşların sorun yaşamamaları için Emniyet Müdürlüğü bazı trafik tedbirleri aldı.

Yarın saat 10:00'dan itibaren İstiklal Caddesi, Turgut Reis Caddesi (Bulvar ile Fevzi Çakmak Caddesi arası), -Sakarya Caddesi (Emniyet Müdürlüğü önü ile Harhar meydanı arası), Fevzi Çakmak Caddesi (Turgut Reis Caddesi ile Sakarya Caddesi arası) Sait Ağa Caddesi, Eski Halep yolu (Uzay 2 kavşağı ile 45 numaralı sokak arası) Atatürk Bulvarı (Dursun Çavuş Kavşağı ile Vilayet Kavşağı arasında bulunan yan yol) trafiğe kapanacak.

Ayrıca, Mehmet Akif, Turgut Reis ve Ali Taşi mahallelerinde bulunan bir çok sokakda trafiğe kapatıldı. Emniyet Müdürlüğü, belirtilen cadde ve sokaklara saat 18.00'dan sonra vatandaşların araçlarını park etmemeleri konusunda uyarıda bulundu.

Şehir içi minibüs hatları için de bazı önlemler alınırken, Kolej ve Karaali minibüs hatlarının güzergahları yarın 10:00-19:00 saatleri arasında: Kolej durağı için: Sakarya Caddesi'ni takiben Çevre yolu-Hastane Caddesi-Saat Kulesi Kavşağı-Atatürk Bulvarı-Atatürk Caddesi. Karaali durağı için: Eski Zey Yolu-Çevre yolu-Hastane Caddesi-Atatürk Bulvarı-Atatürk Caddesi olarak düzenlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious