Adıyamanlı hacker, 2500 site çökertti

  • Giriş : 03.11.2006 / 00:00:00

Türk hackerler, sözde Ermeni soykırımı yasa tasarısının Fransız Meclisi'nden geçmesinin ardından başlattıkları saldırılarda son bir günde binlerce Fransız, ABD ve İngiliz internet sitesini çökertti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fransız sitelerine yönelik son saldırıları gerçekleştiren SpyGrup.Org grubundan, sonra Adıyamanlı hakcler da saldırılarıyla yaklaşık 2 bin 500 site çökertti.

Kendine Subseven kodunu veren Adıyamanlı hacker, Fransa kökenli siteleri çökertmeye devam ettiğini bildirdi.

Saldırılar, dünya genelinde hack saldırılarını kayıt altına alan Zone-H internet sitesinde de duyuruldu. Gerçek ismini açıklamayan ve son saldırıları düzenleyen Subseven, şu ana kadar siber alem savaşlarında binlerce yabancı site çökerttiğini belirterek, "Daha önceden Filistin'de yaşanan olaylar nedeniyle binlerce ABD ve İsrail sitelerini çökerttim. Şimdide Fransızların sitelerini çökertiyorum." dedi.

Subseven kodlu hacker, hacklediği sitelerde bir Türk bayrağı ya da bir orduya ait resim atarak tepkisini böyle dile getiriyor.

Hacklediği sitede aynı zamanda, Müslümanların rahat bırakmalarını ve bunların kendileri açısından iyi olacağını yazıyor.

Subseven, sanal alemde sanal terör adı altında bir çok hacker lakaplı insanlar çıktığını belirterek, " Bunların bazıları sadece sanal alemde terör yayarak sanal madurlarının sırtından geçinmenin yollarını bulmuşlardır. Ben ise sadece burda sanal alemde anti hacker olarak görev yapıyorum. Mağdur kişilere yardım ediyorum. Ve en önemlisi bu günlerde Türkiye'ye laf atan Fransa Devleti'ne ait resmi ve kurumsal siteleri hackliyorum. Amacımız, Fransa'ya ait siteleri hackleyerek onları protesto etmek. Onlara Türk'ün gücünü her yerde kanıtlamaktır. Fransa Sitelerine yapmış olduğum saldırıda 250 tane Fransa Sitesi ve 150 tane İsrail sitesini bir Türk vatandaşı olarak hackledim. Bu siteleri kendi üstüme aldım. Ve siteler şu anda güvenilir ellerde." şeklinde konuştu.

Subseven hacker, hacklediği siteleri de http://www.zone-h.org sitesinden yayınladığını bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious