Adıyamanspor ekstra play - off'ta da iddialı...

  • Giriş : 10.05.2006 / 00:00:00

Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi 5. Klasman Grubu şampiyonu Adıyamanspor, Ankara'da yapılacak ekstra play-off maçlarında da iddialı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ekstra play-off çalışmalarına hiç ara vermeden devam edeceklerini söyleyen Teknik Direktör Ercan Albay, "Müsabaka tarihlerinin kesinleşmesini bekliyoruz. Muhtemelen de Kızılcahamam'da kampa girerek Ankara'da oynanacak müsabakalara en iyi şekilde hazırlanacağız. Camia olarak bütünleştik. Tek hedefimiz var o da finalden şampiyon olarak dönmek ve (A) Kategorisi'ne yükselmektir.'' dedi. Ligi şampiyon olarak bitirdik ve bundan sonra önümüze bakıyoruz diyen Albay, "Futbolcuların rehavete kapılmadan maçlardan galip gelmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz." diye konuştu.

Adıyamanspor Kulübü Başkanı Növfel Bozdoğan da, Adıyamanspor'un zorluklarla başarıyı yakaladığını vurgulayarak, "Kulübümüz çeşitli maddi ve manevi sıkıntılara rağmen grubunda şampiyon olmayı başardı. Şampiyonluğu yaşatan futbolcularımı yürekten kutluyorum. Bizim asıl hedefimiz olan A Kategorisine çıkmak için ekstra play-off'da da onlardan aynı başarıyı bekliyorum. Tüm Adıyamanlıların Adıyamanspor'a destek olmalarını bekliyorum." şeklinde konuştu.

Kulüp Menajeri Özcan Bozdoğan ise, "Lig içerisinde bütün liderlerden fazla puan topladık. Bu da gösteriyor ki Adıyamanspor Ankara'ya final oynayıp şampiyon olmak için gidiyor."dedi. Hem şehir olarak hem de takım olarak A Kategorisi'nde oynamaya hazır olduklarını söyleyen Bozdoğan, "Cihan ve Alim'in sakatlığı bizi maçlarda sıkıntıya sokacaktır. Çünkü bu futbolcular turnuvadaki en iyi oyuncularımız arasında yer alıyordu." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious