Adnan Polat esti gürledi

Adnan Polat esti gürledi.19942
  • Giriş : 06.11.2007 / 08:04:00

Galatasaray'da yönetim teknik direktör Feldkamp'a ilk kez sert çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Servet’in attığı son dakika golü ile ligin zirvesinde kalmayı başaran Galatasaray’da yönetim ilk kez Kalli’ye sert çıktı ve soyunma odasına inerek oyuncuları uyardı.

Hayli zorlu geçen Antep seyahatinden dönüşte ise Adnan Polat Alman teknik adamla uzun uzun konuştu. Yönetim kurulunun futbolculara para cezası vermesi de gündemde. Sarı-Kırmızılı kulüpte, yönetim-Feldkamp ve Feldkamp-futbolcular arasında soğuk rüzgarlar esmeye devam ediyor. Hakan-Lincoln olayı ile patlak veren gerginlik ve alınan başarısız sonuçlar üzerine Adnan Polat iyice su yüzüne çıkan problemlere neşter vurdu. Polat, futbolcular ve Kalli’nin arasındaki gerginliği bitirmek için köprü görevi yapmaya karar verdi.

Tecrübeli yönetici gerekirse radikal kararlar bile alınabileceğini Alman hocanın yüzüne söyledi ve “Biz kulüp olarak teknik adamların işine karışmayız. Sizin de karışmıyoruz ama bu maçta yaptığınız tercihler beni de şaşırttı” diyerek Gaziantep maçında sahaya çıkan kadro ve performansına dikkat çekti. Kalli ise futbolcularının konsantrasyon sorunu çektiğini söyleyerek kendini savundu. Beşiktaş derbisi öncesi hem Lincoln’ü hem Hakan Şükür’ü kadro dışı bırakarak herkesi şoke eden Karl Heinz Feldkamp, Bordeaux maçı sonrası başta Linderoth olmak üzere mağlubiyetin futbolcular yüzünden olduğunu söylemişti. Bu durumdan rahatsız olan oyuncularda gözle görülen bir düşüş yaşanırken takım içinde Alman hocaya karşı bir cepheleşme olduğu öğrenildi. Ayrıca sezon başından bu yana ilk kez Kalli’ye karşı yüksek sesler çıkmaya başladı. Sakatlığı sebebiyle takımla çalışamayan ve sadece 3 antrenman yapabilen Lincoln’ün oynatılması ise herkesi şaşırttı.

Servet’e ilginç yasak

G.Antep ile oynanan lig maçında attığı son dakika golü ile gündeme oturan Servet Çetin’e yasak geldi. Maçın uzatma dakikalarında ofsayta düşen ancak attığı gol ile takımının 1 puanını kurtaran Servet maç sonrası açıklama yapmazken, dün de basın mensuplarının ısrarlı soruları karşısında, “Konuşmam yasak. Kulüpten izin alın” açıklamasını yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious