Adnan Polat kimi ağlattı?

Adnan Polat  kimi ağlattı?.12067
  • Giriş : 14.03.2009 / 13:14:00

Genç yetenek, Başkan Polat'ın sözleri üzerine duygulandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

G.Saray Başkanı maçın ardından genç yıldızdan formasını istedi ve "Bunu hep saklayacağım" dedi. Bu sözler üzerine duygulanan sarı-kırmızılı futbolcu gözyaşlarına hakim olamadı

Galatasaray'ın çeyrek finale çıkmak için mücadele ettiği Hamburg karşısında sergilediği Futbol herkesi sevindirdi. Akşam gazetesinin haberine göre; Karşılaşma sonrası yöneticiler ile soyunma odasına giren kulüp başkanı Adnan Polat, futbolcuları tek tek tebrik ederken Arda'nın formasını istediği ve genç oyuncuya, "Gösterdiğin mücadele ile formanın hakkını verdin. Bu yüzden formanı istiyorum. Ömrüm boyunca bu formayı saklayacağım" dedi. Bunun üzerine hayli duygulanan Arda'nın ağladığı öğrenildi.

Karşılaşmanın ikinci yarısında rakibi ile girdiği ikili mücadelede kırmızı kart görerek oyun dışında kalan Emre'yi bizzat kutlayan Polat, "Gördüğün karttan dolayı sana ceza vermeyeceğiz" diyerek jest yaptı.

Hayli neşeli ve bir o kadar da yorucu geçen dönüş yolculuğunda uçak içinde marşlarla İstanbul'a uçan Galatasaray kafilesinde Başkan Adnan Polat futbolcularına prim ile ilgili müjdeyi verdi. Polat, "Turu geçin primi siz belirleyin" diyince, alkış yağmuruna tutuldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*