Adnan Polat: "Konya'dan çıkmamız mümkün değil"

Adnan Polat:
  • Giriş : 18.02.2008 / 10:11:00
  • Güncelleme : 19.02.2008 / 10:07:48

Polat, maçın hakem kararına bırakılıp bugüne ertelenmesi üzerine tepki gösterdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

G.Saray Başkan Vekili Adnan Polat, maçın hakem kararına bırakılıp bugüne ertelenmesi üzerine tepki gösterirken "Konya’dan çıkmamız mümkün değil" dedi.

FUTBOL Federasyonu’nun Konya-G.Saray maçının ertelenmesi için son saate kadar beklemesi ve ileri bir tarihe almaması Galatasaraylı yöneticileri kızdırdı. G.Saray, perşembe günü oynayacağı B.Leverkusen maçı nedeniyle Konyaspor maçının ileri bir tarihe ertelenmesini talep etti. Ancak, Futbol Federasyonu yetkilileri maçın bir gün sonra aynı saatte oynanması yönetmeliğini hatırlatarak, bu talebi reddetti.

Öğle saatlerinde stadı gezerken maçın oynanıp oynanmacağı yönündeki soruya "Burada güzel kayak kayılır" yanıtı veren ve maçın ileri bir tarihe alınması için federasyonla görüşen G.Saray Başkan Vekili Adnan Polat, maçın bugüne ertelenmesi üzerine şöyle dedi:

Kayakla gideriz

"Federasyona saat 14.00’te erteleme talebinde bulunduk. Hakemler sahaya çıkınca taktir onlara bırakıldı. Yarın da (bugün) oynayıp oynanmaması belli değil. Talebimizi Lutfi Arıboğan’a ilettik, ama bunla ilgili bin tane spekülasyon çıkar. Konya’dan çıkmamız mümkün değil. Oynasak da oynamasak da yarın buradayız. Bizi rahatsız eden şey, B.Leverkusen maçına hazırlanamamak. Hiç bir şekilde gidemezsek, kayakla gideriz" Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel de "Hava yolu kapalı, kara yolu kapalı. 4 gün sonra önemli bir maçımız var, daha İstanbul’a nasıl döneceğimizi bile bilmiyoruz. Karar yeni federasyonun acemiliği" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious