Adnan Polat taraftara söz verdi

Adnan Polat taraftara söz verdi .15081
  • Giriş : 08.09.2007 / 11:10:00

Adnan Polat, 2008’de Manchester’da UEFA finali oynayacaklarını ileri sürdü

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Galatasaray Başkan Yardımcısı, 21.45 esprisine benzer bir açıklama yaparak ‘Old Trafford Stadı’nın bizim için anlamı büyük. 14 Mayıs 2008’de de orada finale çıkacak iki takımdan biri olmak için geniş ve derin bir kadro kurduk’ dedi

BİZİM İÇİN ANLAMLI

Adnan Polat’tan Galatasaraylı futbolcuları motive edecek, taraftara heyecan verecek ve gündem yaratacak bir söz daha geldi. Sarı-Kırmızılı kulübün Başkan Yardımcısı, randevu verip ‘14 Mayıs 2008’de Manchester’da olacağız’ dedi. Polat, bu sezon UEFA Kupası finalinin oynanacağı Manchester şehri ve Old Trafford Stadı’nın Galatasaraylılar için ayrı bir anlamı olduğunu dile getirdi.

HARİKA BİR GÜNDÜ

Galatasaraylı yönetici ‘Orası, bizim Avrupa’daki çıkışımızın kilometre taşlarından biridir. 1993’te Old Trafford’da Manchester United ile oynadık, 2-0 geriden gelip 3-3 berabere kaldık. O sezon Şampiyonlar Ligi’ne ilk kez katıldık. O zaman ben de yönetimdeydim. Benim için çok önemli bir gündü. Aklıma Old Trafford geldiğinde aynı heyecanı yaşıyorum’ şeklinde konuştu.

BU KADRO DAHA İYİ

UEFA’DA final oynayacak derin bir kadro kurduklarını da dile getiren Polat ‘Tecrübeli ve başarılı futbolcularımıza, genç ve yetenekli oyuncular ekledik. Şimdiki kadro, Manchester United ile karşılaşan kadrodan daha kaliteli.. Bu takımla, 14 Mayıs’ta Manchester’da final oynayacağımıza ve önceki heyecanı tekrar yaşayacağımıza inanıyorum’ dedi.

STAR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious