Adnan Polat'ın hedefi!

Adnan Polat'ın hedefi!.11923
  • Giriş : 28.08.2008 / 18:10:00

Galatasaray Başkanı Polat, Şampiyonlar Ligi'nde elenmelerinin ardından yeni hedef olarak Şükrü Saracoğlu Stadı'nda UEFA Kupası finali oynamayı kendilerine hedef olarak belirlediklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Şampiyonlar Ligi'nde elenmelerinin ardından yeni hedef olarak Şükrü Saracoğlu Stadı'nda UEFA Kupası finali oynamayı kendilerine hedef olarak belirlediklerini söyledi.
Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yönetim kurulu üyeleri Yiğit Şardan, Mümtaz Tahincioğlu, Faruk Bil, Mehmet Helvacı ile birlikte bir basın toplantısı düzenleyen Polat, dün akşam Bükreş'te oynanan maçta hiç beklemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını belirterek, "Bizim için çok kötü netice aldık ve kendimizi başarısız olarak algılıyoruz. Bu almış olduğumuz netice ile camia ve taraftarı üzdük kendilerinden özür diliyoruz. Çünkü bizden çok üstün bir takıma yenilseydik mazeret olabilirdi Galatasaray'ın yarısı kadar olan bir takıma elenmek bizi üzdü. Tabii ki bu uzun bir maraton zaman zaman kazalar olabilir Futbol sürprizlerle dolu bir oyun bunu biliyoruz. Futbolun ilahları bazen bizim isteklerimiz dışında yönlendirebiliyor." dedi.

Polat, artık yeni hedeflerinin UEFA Kupası'nda final oynamak olduğunu belirterek, şöyle konuştu:

"Şu anda UEFA'da mücadele edeceğiz. Kendimize Kadıköy'de finali oynamayı hedef gösterdik. Gelecek UEFA Kupası'nın finalinin oynanacağı yer burası olunca gönlümüzden geçmişti. Yeni hedef UEFA'da finali oynama. Ancak Saraçoğlu Stadı'nda oynamak daha anlamlı olur."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*