Adnan Polat'tan sitem dolu sözler

Adnan Polat'tan sitem dolu sözler.12563
  • Giriş : 18.01.2009 / 08:18:00
  • Güncelleme : 18.01.2009 / 09:00:16

'Biraz daha ciddi bir maç olabilirdi' diyen Galatasaray Kulubü Başkanı Adnan Polat sarı kırmızılı futbolculara yüklendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

"Biraz daha ciddi bir maç olabilirdi" diyen Adnan Polat, "Bizim takımın kafası Sivas'taydı, daha iyi olmamız lazım. Neticede bundan sonraki rakibimize bakacağız" dedi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Polat, Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki rekabetin 100. yılıyla ilgili bir soruyu da, "İki kulübün başlattığı rekabet, Türk futboluna büyük ivme kazandırdı. Bu dostluğun ve rekabetin devam etmesini diliyorum" yanıtını verdi.

Galatasaraylı futbolcu Ümit Karan, kendisi hakkında 2-3 haftadır yazılan haberlere tepki göstererek, hiçbir zaman Galatasaray'dan ayrılmak istediğini söylemediğini dile getirdi.

Bu haberlere çok üzüldüğünü, ancak kendisinin hiç konuşmadığını anlatan Ümit, "(Galatasaray benim için bitmiş) diye birşey söylemedim. 2-3 üç haftadır çok üzülüyorum. Ben bu takımın kaptanıyım, bir yere gitmiyorum. Burada çok mutluyum" diye konuştu.

Ümit Karan, gruptan lider çıkmayı başardıklarını da hatırlatarak, şöyle devam etti:

"Hedeflerimizden biri kupaydı. İnşallah burada finale ulaşıp kupayı kazanacağımızı düşünüyorum. İnşallah iyi bir başlangıç yapıp, lig sonunda da şampiyonluğu kutlayacağımızı düşünüyorum."

Maçta kazanılan penaltıyı Yaser'e attırmasıyla ilgili bir soru üzerine de Ümit, "Ona da moral olsun diye yaptım. Yaser hakikaten sevilen bir arkadaşımız. Arkadaşlar da biraz bana baskı yaptılar, kırmadım onları. Bu, iyi bir takım içi arkadaşlığımızın olduğunu gösteriyor" dedi.

Ümit, Sivasspor maçının kendileri için önemli olduğunu belirterek, "Yarıştaki rakibimiz olduğu için bu karşılaşma zor olacak. İnşallah orada iyi bir sonuç alırız" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*