Adnan Polat'tan Yanal sinyali

  • Giriş : 24.03.2007 / 00:00:00

G.Saray Başkan Yardımcısı Adnan Polat, ilginç açıklamalarıyla kulübün geleceğine ışık tutan sözler sarfetti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Polat, G.Saray'ın Şampiyon Kulüpler Kupası'nda yarı final oynamak ve UEFA Kupası'nı kazanmak gibi başarıları Türk teknik direktörlerle aldığını hatırlatarak, "G.Saray, mutlaka Türk hoca ile çalışmalı. Örneğin yeni jenerasyonun en başarılı hocası Ersun Yanal. Bülent Korkmaz, Yılmaz Vural ve Aykut Kocaman da kendilerini ispatladılar" dedi.

İVA'YI SATARIM AMA Sarı-kırmızılı kulübün başkan yardımcısı, "Her futbolcumuzu satabiliriz. Örneğin Hakan Şükür. O ne zaman isterse kendisi gider. Biz ona asla bir şey söylemeyiz. Ancak şunu herkes bilsin ki biz Arda'yı satmayız" diye konuştu. Polat, "Riva'nın satışı konuşuluyor. Ancak Riva'yı istesem bugün 140 milyon dolara satarım. Ama bazı nedenlerden dolayı beklememiz gerekiyor. Bunu da kulübün menfaati için yapıyoruz" ifadelerini kuandı.

ZOR GÜNLER GEÇİRDİK
"Geçen sene başlattığım bir para toplama kampanyası vardı. Her ne kadar bazı kesimler tarafından eleştirilse de 2 milyon dolar toplayıp UEFA'ya olan borçlarımızı yatırdık. Bunları yapmasaydık Şampiyonlar Ligi'nde oynayamayacaktık" açıklamasını yaptı. Polat, sözlerini şöyle tamamladı: "Takım olarak sakatlıklar nedeniyle zor günler geçirdik. Kimse inanmasa da ben bu sezon şampiyonluğa inanıyorum."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious