Adnan Sezgin şanssızlıktan yakındı

Adnan Sezgin şanssızlıktan yakındı.8674
  • Giriş : 13.02.2008 / 23:36:00

Galatasaray Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, UEFA Kupası'nda, Bayer 04 Leverkusen karşısında şanssız bir maç çıkarttıklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Adnan Sezgin, golsüz sona eren maç sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, takımın sergilediği futboldan fazlasıyla memnun olduklarını belirterek, "Öyle bir maç düşünün ki rakibimiz 2 korner kullandı, kalecimiz Orkun yere yatmadı bile. Takım olarak çok iyiydik, ama bugün şanssızlığımız fazlaydı. Gol bulamadık, ancak turu Almanya'da geçeceğimize inanıyorum" dedi.

Sezgin, Brezilyalı futbolcu Lincoln'ün, maçın son dakikalarında oyuna girmek istememesiyle ilgili bir soruya ise "Ben öyle bir şey görmedim" yanıtını vermekle yetindi.

Galatasaraylı yönetici Fatih Gökşen de karşılaşmayla ilgili görüşlerini açıklarken, iyi oynadıklarını, ancak bu oyunu skora yansıtamadıklarını kaydetti.

Gökşen, maçta çok iyi mücadele ettiklerini belirterek, "Böyle maçlarda pozisyon yakaladığınızda, bunu skora çevirmeniz lazım. Biz bugün bunu beceremedik. Değerlendiremediğimiz çok iyi gollük pozisyonlarımız var. Üzgünüz, artık iş ikinci maça kaldı. Keşke işi burada bitirseydik" diye konuştu.

Karşılaşmayı izleyen TBMM Başkanı Köksal Toptan, Galatasaray'ın çok iyi bir futbol ortaya koyduğunu ifade ederek, "Futbol otoritesi değilim, ama Galatasaray böyle oynadığı takdirde, Almanya'da rakibini yener ve turu geçer" dedi.

Sarı-kırmızılı futbolcu Ayhan Akman da maçla ilgili görüşlerini, "Bugün galip gelmeliydik, ama olmadı. İyi mücadele ettik. Saha koşulları da ağırdı. Genel anlamda rakibimizden üstündük. Onlardan daha iyi bir takım olduğumuzu ve gidip Almanya'da turu geçeceğimizi düşünüyorum" diye açıkladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious