Adnan Sezgin'den kura değerlendirmesi

Adnan Sezgin'den kura değerlendirmesi.17445
  • Giriş : 01.08.2008 / 14:44:00

GS Kulübü Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda karşılaşacakları Romanya'nın Steaua Bükreş takımıyla yapacakları maçlarda turu geçerek, Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne katılmak istediklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Adnan Sezgin, turla ilgili yaptığı değerlendirmede, bu karşılaşmaların sadece kendileri için değil, Türk futbolu için de önemli olduğunu belirterek, “Türk futbolundaki ilerlemeye katkı sağlamak için turu başarıyla geçmemiz gerekiyor” dedi.

Sezgin, Rumen takımlarının son dönemde Avrupa futbolunda yükselişte olduğunu ifade ederek, “Futbola yatırım yapıyorlar. Altyapı ve Milli Takım bazında, şu an oynayan takımlar olsun yatırımlar gerçekleştiriyorlar. Bu seviyeye gelmiş rakipleri her zaman ciddiye almak lazım. Şampiyonlar Ligi'ne girmek istiyoruz. İyi konsantre olup, hedeflerimizi yerine getirmek istiyoruz” dedi.

Galatasaray Kulübü adına İsviçre'nin Nyon kentindeki kura çekimine katılan Adnan Sezgin, çekimin ardından Rumen kulübünün yetkilileriyle bir araya geldiklerini vurgulayarak, “Şu an organizasyonla ilgili toplantı halindeyiz. Bildiğimiz ülke ve takımla karşılaşacağız. Saha içinde ve dışında rakibimizi çok iyi ağırlayarak, ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*