Adrese teslim yemek: www.istelezzet.com

Adrese teslim yemek: www.istelezzet.com.31104
  • Giriş : 28.01.2008 / 14:23:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 04:50:48

Online yiyecek ve içecek sektörüne bir yeni site daha katıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Online yiyecek ve içecek sektörüne bir yeni site daha katıldı. Adrese teslim yeme-içme ve catering hizmeti veren www.istelezzet.com ’u diğerlerinden ayıran özelliği ise sitede hiçbir reklam uygulamasına yer vermeyeceğini açıklaması oldu.

Kendisini sektörde iş geliştirme portalı olarak konumlayan İstelezzet, restaurant, cafe, şarküteri, tekel, kasap ve manav gibi sektöre hizmet eden tüm işletmeleri tek bir adreste topluyor. Sitede hiçbir reklam uygulamasına yer vermeyen İştelezzet, her işletmesine aynı saygıyı ve değeri gösteriyor. Kullanıcılar siparişlerini verirken etki altında kalmadan cafe, restaurant, şarküteri ve tekel bayilerinden hizmet almaları sağlanıyor.

Sistemin içinde çalışan yapay zeka kullanıcıların tüketim alışkanlıklarını takip ediyor, hafızasında tutuyor ve onlara önerilerde bulunabiliyor. İçki, meze ve sigara hizmeti ile sektörde bir açığı kapatmayı hedefleyen İstelezzet, tüm işletmeleri için yeni bir uygulama da hayata geçirdi. Kullanıcıların küçük çaplı organizasyonları için, kısa bir form doldurmaları en uygun bütçeyi görmeleri ve en kısa sürede hizmet almaları mümkün hale getirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious