Adriana Lima'dan şok açıklama: O bir gay!

Adriana Lima'dan şok açıklama: O bir gay!.14095
  • Giriş : 10.08.2017 / 13:08:00
  • Güncelleme : 10.08.2017 / 13:07:05

Metin Hara ile aşkı gündemden düşmeyen Adriana Lima, ilginç bir açıklamada bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Magazin gündemine bomba gibi düşen aşkta yeni gelişmeler yaşandı. Ünlü model Adriana Lima'nın eski sevgilisi olduğu iddia edilen tenisçi Miltiadis Kastanis ile çekilen fotoğrafı için açıklama geldi.

Lima, Kastanis’in gay olduğunu açıklayarak, “ailesinin bir parçası” olduğunu dile getirdi. Türkiye’de çıkan haberlere de isyan eden Lima, şu açıklamayı yaptı:

“Bugün Instagram’ı gerçeğin bir platformu olarak kullanmak için buraya geldim. Yukarıda yazılan Türkçe ifadeleri anlamasam da benim ve sadakatle bağlı olduğum ‘aşkım Metin’ hakkında söylentiler dolaşıyor. Evet ‘aşkım Metin’ diyorum. Diğer gördüğünüz adam ise gay arkadaşım Miltiadis Kastanis. Evet ‘gay arkadaşım' dedim ve ailemin bir parçası. Türkiye’ye aşık olma nedenim ise bu ülkeden ve insanlarından hissettiğim büyük sevgi. Bu nedenle benim ve Metin’in özel hayatına saygı gösterin ve lütfen yalan haber yaratmayı kesin. Metin’le çıkmaya başladığımızdan beri bu durum sürüyor. Benim ve onun birlikte, mutlu olduğumuz gerçeğini kabul edin. Bu ülkeye olan sevgime gelirsek, değişmedi. Anlayışınız için teşekkür ediyorum. Tüm kalbimle sizi seviyorum, geri dönmek için sabırsızlanıyorum.”

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*