Adriano sonunda bulundu!

Adriano sonunda bulundu!.16565
  • Giriş : 06.04.2009 / 14:57:00

Inter'in Brezilyalı yıldızı Adriano'nun İtalya'ya dönüşü adeta yılan hikayesine dönerken, yıldız futbolcunun Brezilya'da tutuklandığı iddiaları menajeri tarafından yalanlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İtalya Şampiyonu Inter'in sorunlu yıldızı Adriano'nun ülkesi Brezilya'dan dönmemesi spor kamuoyunda krize yol açarken, İtalyan basınında her gün değişik iddialar ortaya atılıyor.

Son olarak Adriano'nun Brezilya'da tutuklandığı ve hapiste olduğu iddiaları üzerine futbolcunun menajeri Gilmar Rinaldi Brezilya kanalı TV Globo'ya açıklamalarda bulundu.

Rinaldi, "İddiaların hiçbirisi gerçek değil. Adriano şu anda Rio de Janeiro'da ailesiyle birlikte" dedi. Rinaldi, Adriano'nun Pazar günü Flamengo ile Fluminense arasında oynanan Brezilya Ligi karşılaşmasını da tribünden izlediğini belirtti.

Son iki yıldız alkol problemiyle boğuşan ve deprasyonda olduğu bilinen 27 yaşındaki Adriano için Brezilya Milli Takımı Teknik Direktörü Dunga, çeşitli programlar hazırlarken, Inter Teknik Direktörü Jose Mourinho ise Brezilyalı oyuncuya her fırsatta kapıyı gösteriyor.

Adriano, Ocak ayı devre arası kamp döneminde de ülkesinden geç dönmüş ve kulüp tarafından 150 bin euro para cezasına çarptırılmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*