ADSL, aralık ayına yeni kampanyayla girdi

ADSL, aralık ayına yeni kampanyayla girdi.10546
  • Giriş : 01.12.2007 / 10:30:00

TT'den yapılan açıklamada, kampanya ile Türkiye'de internet kullanımını kolaylaştırmak ve yaygınlaştırmanın amaçlandığı bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Türk Telekom (TT), grevin sona ermesinin ardından aralık ayına yeni kampanyayla girdi. Şirketin internet servis sağlayıcıları yönelik başlattığı kampanya kapsamında 1 - 30 Aralık'ta ADSL abonesi olacaklardan 29 YTL'lik bağlantı ücreti alınmayacak, aboneliği devam eden limitli bağlantı sahiplerine ise ücretsiz 2 GB'lık limit artırımı yapılacak.

TT'den yapılan açıklamada, kampanya ile Türkiye'de internet kullanımını kolaylaştırmak ve yaygınlaştırmanın amaçlandığı bildirildi.

Açıklamada, kampanya içinde mevcut durumda limitli bağlantıya sahip abonelere de 2 GB'lık ekstra limit imkanı sağlanacağına dikkat çekilerek, "Bu durumda hiçbir ücret talep edilmeden, 4 GB internet kullananların limiti 6 GB'a, 6 GB limiti olanların limiti ise 8 GB'a yükselecek.Bu uygulama ile internette kullanımı artan ses ve video içeriğinin limit sıkıntısı yaşamadan rahat bir şekilde kullanımına destek sağlanmış olacak" denildi.

Açıklamada ayrıca, Türk Telekom'un bu ve benzeri kampanyalarla Türkiye'de 2007 yılında 4.3 milyonu aşan genişbant internet kullanıcı sayısını artırmayı düşünüdüğü, tüm Internet Servis Sağlayıcıları'nın yeni ADSL müşterisi kazanmasını ve böylece toplam pazarın büyümesini teşvik etmeyi hedeflediği kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious